6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

30.07.2021 14:37

Iga reisija panus on viiruse leviku takistamisel oluline

Kutsume kõiki reisijaid üles vastutustundlikule käitumisele – juba rongi sisenedes tuleb kanda maski, et tagada turvatunne teistele reisijatele ja aidata kaasa Eesti avatuna hoidmisele.
Maskikandmise kohustus ühistranspordis on alates esmaspäevast, 2. augustist.  
Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed.

 • Maskikandmine - kõik Elroni klienditeenindajad kannavad rongis maski, et vähendada võimalikku viiruse levikut ja ohtu nakatuda. Samamoodi palume kõigil reisijatel pidada kinni ühistranspordis maskikandmise kohustusest, sest see on ainus võimalus, kuidas saame hoida reisid toimimas ning nii kaasreisijad kui ka meie rongipersonali tervena.
   
 • Igapäevane puhastus - meie ronge puhastatakse igapäevaselt põhjalikult ning sõltuvalt rongireisi graafikust puhastatakse reisi lõppedes rongis olevad kontaktpinnad, et vähendada potentsiaalset piisknakkuse levikut.
   
 • Käte pesu ja desinfitseerimine - kõikides rongides on reisijatele tagatud nii käte desinfitseerimise kui ka kätepesu võimalus – palume kindlasti reisijatel seda kasutada, et suurendada nii enda, kaasreisijate kui ka rongipersonali ohutust. Haigusnähtudega reisijatel tasub enda reis edasi lükata.
   
 • Rong on avar - rong on turvaline transpordiviis ka viiruseperioodil, sest rong on avaram, istmevahed laiemad ning võimalik on hoida kaasreisijast siiski ka mõningast vahet. Samuti on kõikides rongides korralik õhuvahetus ning tagatud pidev välisõhu juurdevool.
   
 • Pilet veebist või kontaktivabalt rongist - palume reisijatel soetada sõidupilet ette veebist, et seeläbi vähendada rongis kontaktide arvu. Kodulehelt ostes on pilet 15% soodsam. Rongis palume eelistada kontaktivaba viipemakset ja võimalusel vältida pileti ostmist sularahas.

 

Kõik teated