6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rong
18.01.2023 09:37

Uuest nädalast rongiliiklus tiheneb

Tihendame alates 23. jaanuarist sõiduplaani. Tallinnast Narva väljub edaspidi kõikidel nädalapäevadel viis rongi, samuti sõidavad rongid senisest sagedamini Tallinna-Pääsküla-Keila liinil. Muutuvad ka kõigi teiste suundade sõiduplaanid.

„Kuigi Elronil on praegu ronge selgelt vähe, leidsime võimaluse Tallinna ja Narva vahelist liiklust selleks aastaks siiski tihendada. Head meelt teeb seegi, et meie rongide populaarsus on oluliselt kasvanud nii Narvas, Jõhvis kui ka Rakveres,“ sõnas Elroni müügijuht Ronnie Kongo ning lisas, et kõige kiirem ekspressrong jõuab Tallinnast Tartusse 1 tunni ja 53 minutiga, Narva 2 tunni ja 8 minutiga ning Viljandisse 1 tunni ja 51 minutiga. „Seega näiteks Ülemistelt saab Narva sisuliselt kahe tunniga ning Tartusse tunni ja kolmveerandiga“.

Oluliselt muutub sõiduplaan ka Läänesuunal, kus hakkab edaspidi väljumisi olema umbes veerandi võrra rohkem. „Kuigi Läänesuunal raudtee remonttööd veel käivad, saame öelda, et nii tihedat liiklust ei ole Tallinna ja Keila vahel aastakümneid olnud,“ selgitas Kongo ning täpsustas, et uue plaani kohaselt sõidavad õhtusel tipptunnil rongid suisa iga 15 minuti järel.

Kuna esmaspäevast, 23. jaanuarist, muutuvad kõikide rongide sõiduplaanid, palume ka teiste suundade sõitjatel uued väljumisajad üle vaadata. Uued sõiduplaanid on leitavad nii Elroni kodulehelt, kui ka ooteplatvormidelt ja tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne kliendiinfo telefon 616 0245.