24h kliendiinfo +372 616 0245

Elroni asendusbusside sildi näidis
04.07.2023 12:29

Tondi ülesõidu ümberehitus toob juulis muudatused reisirongide sõiduplaanidesse

Tallinnas alanud Tondi raudteeülesõidu ümberehitus toob kaasa juuli kolmel nädalavahetusel muudatused Elroni reisirongide lääne- ja idasuuna sõiduplaanidesse.

“Kolmel nädalavahetusel on kõik läänesuunal liikuvad rongid Tallinna-Pääsküla lõigul asendatud bussidega,” ütles Elroni kommunikatsioonijuht Kristo Mäe. “Samuti väljub kolmel nädalavahetusel seoses remondiga 10 minutit hiljem viimane rong Tallinnast Aegviitu (kell 22.55) ja 10 minutit hiljem esimene rong Aegviidust Tallinna (kell 5.58).”

Bussidega asendatakse 8.-9, 15.-16. ja 22.-23. juulil Tallinna-Pääsküla lõigul liiklevad rongid. “Rongid alustavad Pääsküla rongijaamast, kuhu on võimalik saada asendusbussiga, mis läbib kõik teele jäävad rongipeatused,” lisas Mäe. 

Tondi raudteeülesõidu ehitustöid korraldab Tallinna linn. Vaata lähemalt https://www.tallinn.ee/et/uudis/tondi-uus-raudteealune-labisoit-muudab-liiklemise-turvalisemaks.   

 

OLULINE!

- Asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.

- Ratastooliga reisijatel palume enne reisimist Elronile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil [email protected], et saaks võimalusel korraldada madalapõhjalise bussi.

- Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt www.elron.ee

 

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv ettevõte, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. Elroni rongidel on päevas üle 200 väljumise ja ettevõte teenindab iga päev üle 20000 reisija. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit sõitu.