6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rong Tartu jaamas
05.04.2022 07:58

Tartu-Valga liinil erakorraline sõiduplaani muudatus neljapäeval, 7.aprillil. Tartu-Nõo ja Tartu-Valga lõikudel tuleb kasutada busse.

Käesoleva nädala neljapäeval, 7. aprillil on muudatused Tartu-Valga liinil ning enamus reise on Tartu ja Nõo vahel asendatud bussidega. Vaid esimest hommikust Valga-Tartu reisi 331 väljumisega Valgast kell 6:19 teenindab terves ulatuses rong tavapärase sõiduplaani alusel. Õhtune Tartu-Valga reis nr 336 väljub Tartust kell 19:50 ning on kogu reisi ulatuses asendatud bussiga. Muutuvad ka kõikide teiste reiside väljumisajad.

Antud muudatus on kehtiv vaid neljapäeval ning reedest liiguvad rongid taas tavapärase graafiku alusel.

Juhime siinkohal tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Ratastooliga on asendusbussi kasutamine võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna. Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palume oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest vähemalt kolm tööpäeva varem e-posti teel ([email protected]) teada anda. Vaid sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad meie kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Muudatustega sõiduplaan on leitav ka meie kodulehelt:
Tartu-Valga liini sõiduplaan 7. aprillil