15.- 21. juulini 2024 on Balti jaam reisirongide liikluseks suletudLoe rohkem

6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Poiss vaatab Elroni rongi aknast välja
26.03.2024 13:37

Tapa – Tartu raudtee remonttööd toovad sõiduplaanidesse muudatused

2. – 18. aprillini toimuvad Tapa – Tartu vahelisel raudteelõigul remonttööd, mis toovad kaasa muudatused Tallinna – Tartu, Tallinna – Tartu – Valga, Tartu – Valga, Tartu – Koidula ja Jõgeva – Tartu liinide sõiduplaanidesse. Aprilli teisipäevadel, kolmapäevadel ja neljapäevadel teenindatakse reisijaid Tapa ja Kiltsi jaamade vahel asendusbussiga.

“Tallinnast Tartu, Koidula ja Valga suunas reisijate jaoks muutub sõit Tapa – Tartu vahelisel raudteel toimuvate remonttööde tõttu teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti pikemaks. Muutuvad ka rongide väljumis- ja saabumisajad, palume kindlasti igapäevastel sõitjatel sõiduplaan üle kontrollida,” ütles Elroni kommunikatsioonijuht Kristo Mäe. „Remonttööd kestavad Tapa – Tartu vahel aasta lõpuni. Kui tööd tehtud, saavad ka uued Škoda rongid tulla liinile ja saame vähendada Tartu – Tallinna vahelise sõidu kestust.“  

Tallinna ja Tapa vahel sõiduplaan ei muutu.

Tallinna – Tartu suunal pikeneb sõit aprillis olenevalt väljumisest 1 kuni 19 minutit, Tartu – Koidula, Tallinn – Aegviidu ja Tartu – Valga sõitude kestused jäävad samaks. Uuendatud sõiduplaaniga saab tutvuda www.elron.ee

Täpsemat teavet raudtee remonttööde kohta saab infrastruktuuri omanikult AS-ilt Eesti Raudtee.

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv ettevõte, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. Elroni rongidel on päevas üle 200 väljumise ja ettevõte teenindab iga päev üle 20000 reisija. 2023. aastal tehti Elroni rongidega 7,83 miljonit sõitu.

 

OLULINE!

- Asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida.

- Ratastooliga reisijatel palume enne reisimist Elronile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil [email protected], et saaks võimalusel korraldada madalapõhjalise bussi.

- Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt Sõiduplaanid | Elron.