24h kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rong Balti jaamas
28.12.2022 13:56

Tallinlaste tasuta sõit Elroni rongides jätkub ka uuel aastal

Tallinna linn ja Elron pikendasid koostöölepingut, mille alusel hüvitab linn oma elanike tasuta sõidud Elroni rongides. Tasuta sõit kehtib Tallinna linna piires (I tsoonis) neile, kelle elukoht on rahvastikuregistri kohaselt Tallinn.

Tasuta sõitmiseks tuleb rongi sisenedes valideerida oma isikustatud Ühiskaart piletimasinas, samuti peab reisijal kaasas olema isikut tõendav dokument.

Sõidumugavuse parandamiseks pikematel liinidel saab Tallinnast väljapoole sõites tallinlase soodustust edaspidi kasutada üksnes linnalähirongides. See tähendab, et näiteks Tartu, Narva või Viljandi kiirrongiga saab tallinlane endiselt Tallinna ja Ülemiste või Tallinna ja Liiva vahel tasuta sõita, kuid linnast välja sõites tallinlase soodustust nendes rongides kasutada ei saa. Seeläbi soovime suunata reisijaid rohkem kõikides jaamades peatuvatesse Aegviidu, Rapla ja Türi rongidesse, kus tallinlase soodustus kehtib linnast välja sõites ka edaspidi, ning seeläbi vähendada Tartu, Narva ja Viljandi rongide koormust. Püsisõitjad saavad endiselt kasutada kõiki liine, kui soetavad endale pilet.ee veebilehelt tallinlase 30 päeva pileti.