02.06.2020

Rongiliiklus Lelle ja Viljandi vahel taastub peagi

Elroni rong Balti jaamas

Remonttööd Lelle-Türi raudteelõigul on edenenud plaanikohaselt ning alates 8. juunist saavad rongid seal taas sõita. Lisame ka täiendavaid väljumisi, millega taastub tavapärane sagedus Tallinnast Rapla, Türi ja Viljandi suunal.

Enam kui kuu aega on Lelle ja Viljandi vahel tulnud kasutada asendusbusse, seda suurem on rõõm, et saame alates esmaspäevast reisijaid taas täielikult rongidega teenindada. Kuna remonttööd veel kestavad ja kiirus sellel lõigul on piiratud, tuleb arvestada mõne minuti võrra pikema sõiduaja ning muutunud väljumisaegadega. Kiiremaks muutub rongiliiklus aasta lõpus.

Tööd kestavad edasi veel mõnda aega, aga alates 8. juunist saame teenindada reisijaid Tallinnast Viljandini välja kogu teekonna ulatuses rongidega. Seetõttu lisame sõiduplaani ka väljumisi – Tallinnast Viljandisse saab alates esmaspäevast taas viiel korral päevas, Türile üheksal korral ning Raplasse 17 korral päevas.

Sõiduplaanid on leitavad Elroni veebilehelt ja ooteplatvormidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet