24h kliendiinfo +372 616 0245

Elroni kliendid
11.07.2023 13:49

Reisirongiliiklus Tartu ja Narva suundadel on taastunud

11. juuli keskpäeval tunniks ajaks suletud Tapa – Aegviidu raudteejaamade vaheline lõik on taas reisirongiliikluseks avatud ja liiklus Tallinna – Tartu ning Tallinna – Narva vahel on taastunud. Seoses toimunud seisakuga võib tänase päeva jooksul esineda sõiduplaanis veel hilinemisi.

AS Eesti Raudtee andis seisaku lahendamisest teada kella 12.30 paiku ja Tallinna Tartu ning Tallinna Narva liinidel sõitvad rongid saavad taas liikuda. Seisakust tingituna võib päeva jooksul esineda ka teistel rongidereisidel väiksemaid hilinemisi.  Elron palub reisijatelt ebamugavuste pärast vabandust.

Operatiivset infot sõiduplaanimuudatuse kohta saab Elroni kodulehelt elron.ee või tasuta rongiinfo telefonilt 616 0245. Täpsem teavet taristu rikete kohta saab AS-lt Eesti Raudtee.

Elron hüvitab sõidukorra maksumuse rongi hilinemisel 30 või enam minutit ning hüvituse saamiseks tuleb täita tagastusvorm Elroni veebilehel: https://elron.pilet.ee/et/tagastus

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit reisi.