13.10.2020

Raudteeremont muudab Rakvere reiside sõiduplaani

Elroni rong Balti jaamas

19. - 24. oktoobrini on Rakvere liini sõiduplaanis ajutisi muudatusi, osadel päevadel on vajalik Tapa-Rakvere lõigul kasutada busse.

Remonttööde tegemiseks on vajalik Tapa-Rakvere raudteelõik eeloleval nädalal osaliselt sulgeda, mis tähendab, et mõningatel juhtudel tuleb Rakvere reisidel kasutada bussi.

Muudatused puudutavad esmaspäeva, kolmapäeva ja reede õhtust Tallinna-Rakvere reisi, kus alates Tapalt tuleb sõitu jätkata bussiga. Teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval on sama vaja teha hommikusel Rakvere-Tallinna reisil, bussiga tuleb siis sõita Rakverest Tapani.

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Liikumiserivajadusega inimestel palume asendusbussidega teenindaval lõigul sõitmiseks meiega ühendust võtta abi@elron.ee või telefonil 616 0245.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet