19.06.2020

Paldiski jaama remont muudab rongide sõiduplaane

Elroni rong

25. juunist on muudatusi Keila-, Paldiski-, Turba- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Tihendame sõidugraafikuid, Paldiski jaama remonttööde tõttu tuleb Valingu-Paldiski lõigul kasutada busse.

Eesti Raudtee alustab Paldiski jaama remonttöödega, mistõttu rongidega sinna mõne nädala jooksul sõita ei saa. Paldiskisse sõitjatel tuleb alates 25. juunist Valingu-Paldiski lõigul kasutada bussi. Osade reiside puhul palun tähele panna, et Paldiskisse sõidavad kaks bussi – üks teeb peatuse kõikides vahepeatustes, teine aga sõidab üksnes ühe vahepeatusega Keilas otse Paldiskisse. Nii saame Paldiski inimestele pakkuda kiiremat sõiduaega. Selleks, et teha õige bussi valik, palume olla tähelepanelik ja jälgida bussidel olevaid infosilte.

Ka Kloogaranda saab sõita valitud kellaaegadel Paldiskisse suunduva bussiga – Valingul tuleb istuda kõiki peatusi läbivale bussile. Turba rongid on jätkuvalt bussidega asendatud vaid ühe peatuse vahelisel Valingu-Keila lõigul, mis tähendab, et Turbasse sõitjad saavad alates Keilast oma teekonda jätkata rongiga, täpselt nii nagu ka praegu.

Asendusbusside peatuskohad tähistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad meie kodulehelt ja peagi ka ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Liikumiserivajadusega inimestel palume asendusbussidega teenindaval lõigul sõitmiseks meiega ühendust võtta abi@elron.ee või telefonil 616 0245.

Remonttööd Paldiski jaamas kestavad 12. juulini, Keila-Valingu lõigul aga 31. juulini. Tavapärane rongiliiklus läänesuunal taastub augustis.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet