03.05.2022

Paldiski ja Kloogaranna liinidel on pühapäeval, 8. mail muudatused

Elroni rong Keilas

Pühapäeval, 8.mail toimuvad Niitvälja ülesõidu renoveerimistööd. Seoses sellega teenindame hommikul enne kella üheksat reisijaid Paldiski-Keila ja Kloogaranna-Keila lõikudel bussidega. Paldiskist väljuvad bussid kell 5:06, 6:08 ja 7:10 ning Kloogarannast kell 7:36. Esimene rong väljub Paldiskist kell 9:12 ning järgmised väljumised toimuvad tavapärase plaani alusel.

Tallinnast Paldiski suunas on alates Keilast bussiga asendatud kaks esimest rongi, mis väljuvad Tallinnast kell 6:12 ja 7:21. Edasised väljumised toimuvad tavapärase sõiduplaani alusel.

Muudatused on kehtivad vaid pühapäeva hommikul.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Ratastooliga on asendusbussi kasutamine võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna.
Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palume oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest anda meile teada e-posti teel ([email protected]). Sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad kodulehelt.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet