09.05.2022

Muudatused Tallinna-Rakvere liinil eeloleval nädalavahetusel

Elroni rong Balti jaamas

Eeloleval nädalavahetusel, 14.-15. mail remonditakse ülesõitu Rakvere jaamas. Seoses sellega on laupäeva, 14. mai õhtune Tallinna-Rakvere rong Tapa-Rakvere lõigul asendatud bussiga. Samuti teenindame bussiga pühapäeva, 15. mai hommikust Rakvere-Tallinna reisi Rakverest Tapani. Buss väljub Rakvere raudteejaama juurest kell 5:47, alates Tapalt teenindab reisijad rong tavapärase sõiduplaani alusel.
Tallinna-Narva reiside osas muudatusi ei ole.


Idasuuna asendusbussidega reisid 14.-15. mail

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Ratastooliga on asendusbussi kasutamine võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna.
Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palume oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest meile varem e-posti teel ([email protected]) teada anda. Vaid sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad kodulehelt.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet