6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Noorte laulu- ja tantsupidu visuaal
22.06.2023 09:20

Laulu- ja tantsupeolised saavad Tallinnas rongiga tasuta sõita

Noorte laulu- ja tantsupeo „Püha on maa“ esinejad saavad käepaela alusel peonädalal Tallinna piires Elroni rongidega tasuta sõita.  

„Tallinnas toimuvate suuremahuliste teetööde tõttu tekkivate ummikute vältimiseks on paljude noorte laulu- ja tantsupeo esinejate jaoks peonädalal kõige mugavam ja kiirem liigelda Elroni rongidega,“ ütles Elroni müügijuht Ronnie Kongo. „Ühine rongisõit on kuulunud alati laulupidudel käimise juurde.“  

Tasuta sõidu õigus Elroni reisirongides on üksnes noorte laulu- ja tantsupeo „Püha on maa“ esinejatel Laulu- ja Tantsupeo SA poolt välja antud käepaelte alusel perioodil 27. juuni kuni 2. juuli 

Tasuta transport noorte laulu- ja tantsupeol esinejatele  Tallinna piires hõlmab järgmisi peatuste vahemikke: 

  • Tallinn – Laagri 
  • Tallinn - Valdeku 
  • Tallinn – Vesse 

Elroni tsoonikaardi leiab SIIT 

XIII noorte laulu- ja tantsupidu „Püha on maa“ toimub 30. juunist kuni 2. juulini Tallinnas. Kokku osaleb peol üle 30000 koorilaulja, tantsija, orkestrandi ja võimleja.  

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit reisi.