24h kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rong Balti jaamas
25.10.2022 09:11

Läänesuuna sõiduplaani muudatused

Alates reedest on mitmeid muudatusi läänesuuna rongide sõiduplaanis.

Alates reede õhtu kella 20st kuni pühapäeva õhtuni teenindame reisijaid Pääsküla ja Keila vahel bussidega ning Keilast Turba ja Paldiski suunas sõidavad rongid muudetud kellaaegadel. Alates esmaspäevast, 31. oktoobrist hakkab läänesuunal kehtima uus tihedam sõiduplaan.

Ehitustööde tõttu suletakse Pääsküla-Keila raudteelõik nädalavahetusel liiklusele, mistõttu muutub ka rongide sõidugraafik ning Pääsküla ja Keila vahel tuleb kasutada asendusbusse. Kõigis bussides kehtivad tavapärased rongipiletid.

Viimane läänesuuna reis, mida teenindame täies ulatuses rongiga, väljub reedel, 28. oktoobril Tallinnast kell 18:49. Keilast Tallinna suunas väljub viimane rong kell 19:27. Kõik hilisemad väljumised on reedel Keila ja Pääsküla vahel asendatud bussidega ning bussidega teenindame reisijaid ka terve nädalavahetuse. Rongid liiguvad muudetud sõiduplaani alusel ainult Tallinna-Pääsküla ning Keila-Turba, Keila-Paldiski ja Keila-Kloogaranna lõikudel.

Elron palub olla tähelepanelik kõigil Valingu peatuse kasutajatel. Sõites Tallinna suunas, peatuvad asendusbussid Valingu rongipeatuse juures parklas, Tallinnast Keila suunas liikudes teevad bussid aga peatuse Tallinna ringteel „Korvi“ peatuses ning Valingu rongipeatuse juurde ei sõida. „Korvi“ peatuse kasutamine võimaldab bussidel püsida graafikus ning see on antud olukorras vajalik, et rongi- ja bussiliiklus saaks sünkroonis toimida.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Ratastooliga reisijatel palume enne reisimist meile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil [email protected], et saaksime võimalusel organiseerida madalapõhjalise bussi.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt

Järgmisest nädalast rongiliiklus tiheneb

Alates esmaspäevast, 31. oktoobrist hakkab läänesuunal kehtima uus liiklusgraafik. Ronge on käigus senisest rohkem, kuid jätkuvate ehitustööde tõttu on sõiduajad endiselt tavapärasest pikemad ning osade reiside puhul tuleb Pääskülas teise rongi ümber istuda. Vastav info on Elroni sõiduplaani otsingus konkreetse reisi juures välja toodud, samuti teavitatakse ümberistumise vajadusest kõiki reisijaid rongis.

Et olla jooksvalt kursis sõiduplaanimuudatustega, soovitame Elroni kodulehelt tellida teated, et vastava suuna muudatuste info teie e-posti aadressile jõuaks.