29.04.2022

Kolime praeguse reisijate ootesaali ja piletimüügikassad Balti jaama paviljoni hoonesse

Balti jaam

Alates esmaspäevast, 2. maist, muutuvad Balti jaamas Elroni rongireisijate ootesaali ja piletimüügikassade asukohad – Elroni info- ja piletimüügikassa ning ootesaali leiab Balti jaama paviljoni hoonest.

Ootesaali ja piletikassa kolimine uude ning valgusküllasemasse ruumi on olnud kaua oodatud uuendus. Uus ootesaal asub enamike perroonide, numbritega 3 kuni 9 vastas, ehk rongi peale saab nüüd minna veel kiiremini ja mugavamalt. Balti jaama paviljoni hoone ehk nn kuppelsaal on avaram ning pakub ka ootealana reisijatesõbralikke võimalusi. 

Esmaspäeval, 2. mail toimub infokassa ja tehnika ümberkolimine ning häälestamine, paralleelselt töötab ka senine piletikassa, kust jagatakse infot uuenduse kohta. Piletikassast pileti soetamiseks ootame kõiki külastajaid juba uue asukohaga ootesaali. Teisipäevast, 3. maist, on vana ootesaali kassa suletud ning klientide teenindamine toimub uues ootesaalis Balti jaama paviljonis.

Uus ooteala ning pileti- ja infokassa asuvad samades ruumides Tallink Grupi kiirtoidurestorani Burger Kingi ja Tallink Ekspress kauplusega, kust leiab laia valiku pirukaid, võileibu ning ka esmatarbekaupu. Tallink Grupi poolt loodud uus Balti jaama toitlustus- ja kaubandusala annab suure panuse kogu Balti jaama transpordisõlme arengusse.
Ka Elroni kliendid saavad võimaluse enne rongireisi mugavalt söögi- ja joogipoolist kaasa osta või koha peal tarbida. Samas tuletame meelde, et rongi kaasavõetud söögi-joogi tarbimine ei tohi häirida kaasreisijaid ning reisi lõppedes peab istekoht jääma sama puhtaks kui reisi alustades. 

Oleme alati soovinud parendada rongiga reisijate sõidukogemust ja reisikvaliteeti, tagamaks kiire, mugava ja keskkonnasõbraliku transporditeenuse. Balti jaama ootesaali uuendusega paralleelselt  jätkame ka piletisüsteemi arendustega.
 

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet