6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rong Balti jaamas
02.11.2022 11:19

Kahel nädalavahetusel on muudatusi Edelasuuna rongide sõiduplaanis

Remonttööde tõttu suletakse eeloleval kahel nädalavahetusel Kohila-Rapla raudteelõik. Seetõttu sõidavad Edelasuuna rongid  5.-6.11 ja 12.-13.11 muudetud graafiku alusel ning laupäeva lõunast pühapäeva lõunani on rongid Kohila-Rapla, mõnel juhul ka Kohila-Türi lõigul asendatud bussidega.

Viimane Edelasuuna reis, mida teenindame täies ulatuses rongiga, väljub laupäeval Tallinnast Viljandisse kell 10:30. Raplast Tallinna suunas väljub viimane rong kell 10:33. Kõik hilisemad väljumised on laupäeval asendatud bussidega kas Kohila ja Rapla või mõnel juhul ka Kohila ja Türi vahel. Bussidega teenindame reisijaid ka pühapäeva hommikul. Esimene reis, mida teenindame pühapäeval terves ulatuses rongiga, väljub Tallinnast kell 11:42, Viljandist kell 10:37 ja Raplast kell 12:01.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Ratastooliga reisijatel palume enne reisimist meile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil: [email protected], et saaksime võimalusel organiseerida madalapõhjalise bussi.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt.

Et olla jooksvalt kursis sõiduplaanimuudatustega, soovitame Elroni kodulehelt tellida teated, et vastava suuna muudatuste info teie e-posti aadressile jõuaks.