24h kliendiinfo +372 616 0245

Kanna maski
30.07.2021 14:19

Iga reisija panus on viiruse leviku takistamisel oluline

Kutsume kõiki reisijaid üles vastutustundlikule käitumisele – juba rongi sisenedes tuleb kanda maski, et tagada turvatunne teistele reisijatele ja aidata kaasa Eesti avatuna hoidmisele.
Maskikandmise kohustus ühistranspordis on alates esmaspäevast, 2. augustist. 

Kõik Elroni klienditeenindajad kannavad rongis maski, et vähendada võimalikku viiruse levikut ja ohtu nakatuda. Samamoodi palume kõigil reisijatel pidada kinni ühistranspordis maskikandmise kohustusest, sest see on ainus võimalus, kuidas saame hoida reisid nii täna kui ka loodetavasti sügisel toimimas. Ühistranspordis maski kandes austab reisija kaassõitjaid ning aitab tagada turvatunnet nii endale kui ka teistele.

Meie ronge puhastatakse igapäevaselt põhjalikult ning sõltuvalt liiklusgraafikust pööratakse reisi lõppedes erilist tähelepanu kontaktpindadele, et vähendada potentsiaalset piisknakkuse levikut.
Kõikides rongides on reisijatele tagatud nii käte desinfitseerimise kui ka kätepesu võimalus – palume kindlasti reisijatel seda kasutada, et suurendada nii enda, kaasreisijate kui ka rongipersonali ohutust. 

Palume rongireisijatel juba rongi sisenedes kanda maski. Sõidupilet tasub ette osta veebist – veebipileti lisaväärtuseks on ka 15% soodsam maksumus. Rongis palume eelistada kontaktivaba viipemakset ja vältida sularahas arveldamist.