25.05.2022

Esmaspäevast, 30. maist muutub Tallinna-Narva liini sõidugraafik

Elroni rong Balti jaamas

Seoses ehitustöödega Jõhvis muutub alates 30. maist Narva suuna reiside sõiduplaan. Jõhvi ja Narva vahele lisandub 1-2 minutit sõiduaega, rongide väljumisajad Tallinnast ja saabumisajad Tallinnasse ei muutu.

Teisipäeval, 31. mail ja kolmapäeval, 1. juunil on kõik Narva liini rongid Jõhvi-Narva lõigul asendatud bussidega. Tallinna suunal väljuvad bussid Narvast varem ning Narva suunal saabuvad bussid hiljem. Jõhvi ja Tallinna vahel teenindatakse reisijaid rongidega tavapärase sõiduplaani alusel.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Ratastooliga on asendusbussi kasutamine võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna.
Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palume oma reisisoovist
meile e-posti teel ([email protected]) teada anda. Vaid sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet