22.06.2021

Elronit asub juhtima Lauri Betlem

rong

Meie uueks juhatuse esimeheks saab Lauri Betlem, kes asub ametisse 30. augustil. Juhatuse esimehe ametileping sõlmiti viieks aastaks.                                         
                                                                                                            
Uus juhatuse esimees valiti nõukogu poolt avaliku konkursi korras kandideerinud kandidaatide sea
st. Tripodi nõustatud ja läbiviidud konkursil osales kokku 53 motiveeritud kandidaati. Elroni nõukogu kohtus lõppvalikus 8 kandidaadiga.
 
Elroni
nõukogu esimehe Andres Allikmäe sõnul on Lauri Betlem mitmekesise ärijuhtimise kogemusega ja vastab nõukogu poolt otsingule seatud ootustele, olles nii professioonilt kui juhtimisstiililt sobivaim kandidaat. Nõukogu on kindel, et Lauri jätkab hea meeskonna juhina eelmise juhatuse esimehe poolt algatatud ja saavutatud edukate muudatuste edasiarendamist. Elron vajab lähiaastatel kindlameelset juhtimist nii rongihangete realiseerimisel kui ka laieneva liinivõrgu teenindamisel. Peame oluliseks ka efektiivse tegutsemise ja keskkonnasõbralike põhimõtete edasiviimist Elronis.
 
Lauri Betlem on varem töötanud Baltic Workboatsi juhatuse liikme, Tamro Eestija Salvest AS juhatuse liikme ja tegevjuhina ning Valio Eesti AS turundusjuhina. Lauril on bakalaureuse kraad Tartu Ülikoolist äriadministreerimise valdkonnas ja magistrikraad Amsterdami Vrije Ülikoolist turunduse juhtimise valdkonnas.

Lauri

 

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet