6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Elron otsib meeskonda tehnikuid
18.05.2024 12:08

Elron värbab rongipargi suurenemise tõttu juurde tehnikuid

Elron alustas värbamiskampaaniat uute rongitehnikute leidmiseks, et olla valmis uute Škoda rongide liinile toomiseks aastatel 2025 – 2027.

“Elron toob tuleval aastal liinile esimesed uued Škoda rongid, mis kasvatavad vajadust ka tehnikute järele,” ütles Elroni tehnikajuht Mark Pakin. “Tänavu otsime uueks aastaks täiendavalt tööle kuut tehnikut.“

Tehnikuks kandideerijal peab olema vähemalt tehnikaalane kutseharidus, mis võib olla ka lõpetamisel. „Hooldustehnikuks koolitame inimese Elronis 4 - 6 kuu jooksul. Pärast seda on võimalik aja jooksul omandada tehnikute erinevad kvalifikatsioonitasemed spetsialiseerudes näiteks avarii- või remonditehnikuks ja jõuda välja kuni vanemtehniku ametini,“ lisas Pakin. „Praegu on unikaalne aeg Elroni tehnikute meeskonnaga liitumiseks, sest saab läbida ka uute Škoda rongide koolitusprogrammi.“

Rongitehnikuks kandideerimiseks on vajalik tehniline kutseharidus, eesti keele oskus, tehniline taiplikkus, täpsus ja kohusetundlikkus.

Tehnikute konkurss kestab 26. maini. Vaata töökuulutust ja kandideerimise tingimusi https://elron.ee/tule-toole

Elronis on 368 töötajat - 112 vedurijuhti, 105 klienditeenindajat, 32 tehnikut. Lisaks puhastusteenindajad, liikluskorraldajad ja administratiivtöötajad.

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2023. aastal tehti Elroni rongidega 7,83 miljonit reisi.