24h kliendiinfo +372 616 0245

Eesti-Belgia EM-valikmängu erirongide reklaam
13.06.2023 15:20

Eesti-Belgia EM-valikmängu järel on liinil öised erirongid

Elron paneb 20. juunil Tallinnas A. Le Coq Arena jalgpallistaadionil toimuva Eesti-Belgia EM-valikmängu järel Tartu ja Keila suundadel käiku täiendavad öised lisarongid.

„Eesti-Belgia valikmängule jalgpallis oodatakse pealtvaatajaid üle Eesti. Meie jaoks on oluline, et ka kaugemalt tulijad saaksid mängule tulemiseks kasutada kiiret rongisõitu ning ei peaks muretsema Tallinnas parkimiskoha leidmise pärast,“ ütles Elroni müügijuht Ronnie Kongo. „Seepärast kasutame mängule jõudmiseks sobivatel kellaaegadel suuremaid ronge ning lisasime Tartu ja Keila suundadele ka hilisemad väljumised, et kõik saaksid mängu lõpuni vaadata ja jõuaksid mugavalt ning turvaliselt koju.“

„Tegemist on Eesti meeste koondise läbi aegade 500. ametliku kohtumisega ja publiku huvi selle vastu on väga suur. Parkimine A. Le Coq Arena ümber on mängupäeval piiratud, seega on suur heameel, kui pealtvaatajad saavad liiklemiseks kasutada rongi. Ootame koondise mängule jalgpallisõpru kõikjalt üle Eesti,“ ütles Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel.

Eesti ja Belgia jalgpallikoondised kohtuvad 20. juunil, kui vastamisi minnakse Euroopa meistrivõistluste valikmängus. Kell 19 alustab staadioni ümber festivaliala, kell 19.30 esineb aasta meesartist Stefan, kell 21 alustavad koondised mängueelse soojendusega, hümnid kõlavad kell 21.30 ja kohtunik annab avavile kell 21.45.

 

Lisarongid väljuvad järgmiselt:

  • erirong Tartu suunal väljub 21. juunil kell 00.12 Kitseküla peatusest (Balti jaamast kell 00:07) ning see peatub Ülemistes, Tapal, Tamsalus ja Jõgeval. Rong jõuab Tartusse kell 2:11;
  • erirong Keila suunal väljub 21. juunil kell 00.12 Lilleküla peatusest (Balti jaamast kell 00:08) ja see peatub kõikides Keila suuna peatustes, välja arvatud Padula. Rong jõuab Keilasse kell 0.44.

Rongipiletid soovitame osta ette veebilehelt www.elron.ee. Kuna lisarongid väljuvad pärast südaööd, tuleb sõidu kuupäevaks valida 21. juuni.