6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rongid depoos
28.09.2022 15:26

Eeloleval reedel, laupäeval ja pühapäeval sõidavad läänesuuna rongid muudetud sõiduplaani alusel

Alates reede, 30. septembri õhtu kella 20st kuni pühapäeva, 2. oktoobri õhtuni teenindame reisijaid Pääsküla ja Keila vahel bussidega. Keilast Turba ja Paldiski suunas sõidavad rongid muudetud kellaaegadel.

Pääsküla-Keila raudteelõik suletakse nädalavahetusel liiklusele, mistõttu muutub ka rongide liiklusgraafik ning Pääsküla ja Keila vahel tuleb kasutada asendusbusse. Kõigis bussides kehtivad tavapärased rongipiletid.

Viimane läänesuuna reis, mida teenindame täies ulatuses rongiga, väljub reedel, 30. septembril Tallinnast kell 18:49.
Keilast Tallinna suunas väljub viimane rong kell 19:27. Kõik hilisemad väljumised on reedel Keila ja Pääsküla vahel asendatud bussidega ning bussidega teenindame reisijaid ka terve käesoleva nädalavahetuse.
Rongid liiguvad muudetud sõiduplaani alusel ainult Tallinna-Pääsküla ning Keila-Turba, Keila-Paldiski ja Keila-Kloogaranna lõikudel.

Elron palub olla tähelepanelik kõigil Valingu peatuse kasutajatel. Sõites Tallinna suunas, peatuvad asendusbussid Valingu rongipeatuse juures parklas, Tallinnast Keila suunas liikudes teevad bussid aga harjumuspäraselt peatuse Tallinna ringteel „Korvi“ peatuses ning Valingu rongipeatuse juurde ei sõida.
Reisijaid teenindatakse „Korvi“ peatuses selleks, et bussid ei peaks tegema kahte vasakpööret tiheda liiklusega maanteel ning mõlemas suunas Valingu rongipeatuse juures peatudes võib tekkida ka olukord, kus väikeses parklas oleks korraga viis-kuus bussi, milleks seal ruumi ei ole. „Korvi“ peatuse kasutamine võimaldab bussidel püsida graafikus ning see on antud olukorras vajalik, et rongi- ja bussiliiklus saaks sünkroonis toimida.

Alates esmaspäevast, 3. oktoobrist taastub rongide senine liiklusgraafik ning busse kasutama ei pea.

Et olla jooksvalt kursis sõiduplaanimuudatustega, soovitame Elroni kodulehelt tellida teated, mis vastava suuna muudatuste info sisestatud e-posti aadressile saadavad.

Ratastooliga reisijatel palume enne reisimist meile oma reisisoovist teada anda e-posti aadressile: [email protected], et saaksime võimalusel organiseerida madalapõhjalise bussi.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt.