24h kliendiinfo +372 616 0245

Uute rongide istmed
16.02.2022 08:48

Anna oma panus Elroni uute rongide istmete valikul

2024. aasta lõpus jõuavad Eestisse Škoda poolt valmistatud kuus uut Elroni rongi.

Projekt on jõudnud tänaseks nii kaugele, et meil on võimalus proovida uute rongide istmete näidiseid, mis on toodetud nii 1. klassi kui ka tavaklassi reisijate jaoks.

Uute rongide projektijuht Viljar Luhthein on rahul projekti hetkeolukorraga: “Oleme jõudnud oma projektiga tänaseks nii kaugele, et tegeleme veel viimaste lahenduste kokku leppimisega. Ühtlasi toimub Škoda tehases meie uute rongide tootmise ettevalmistamine. Meil on hea meel, et koostöö Elroni ja Škoda vahel on olnud sujuv ja loodame, et juba 2024. aasta lõpus saame reisijatele pakkuda uusi ronge ja uut kvaliteeti”

Et ka Elroni rongireisijad saaksid avaldada oma arvamust, oleme mõned uute rongide istmete näidised paigaldanud selleks nädalaks Balti jaama ootesaali.

“Tegemist on pika ajalooga rongiistmete tootja firma Borcad toodetega, mille kvaliteet ja vastupidavus on tõestust leidnud ka paljudes teiste riikide rongides – Tšehhis, Austrias, Saksamaal. Meil on hea meel, et oma uutes rongides saame just antud firma istmeid Elroni reisijatele tulevikus pakkuda”, lisas Luhthein täienduseks.

Ootame teid istmete näidiseid proovima ja tagasisidet andma Balti jaama ootesaali iga päev kell
7:00-21:30. Siinkohal märgime ära, et näidisistmete tekstiil, disain ja muud detailid ei ole veel lõplikud, vaid istmed on mõeldud eelkõige reisijate arvamuste kogumiseks.

Meelepärane iste valige nii 1. klassi, kui tavaklassi istmete seast.

Istmed on Balti jaama ootesaalis proovimiseks 16.02-21.02.2022.

Hääletamine on lõppenud!