6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rong Männikul
03.05.2023 13:30

Alates uuest nädalast muutub Edelasuuna sõiduplaan

Esmaspäevast, 8. maist muutub Elroni Edelasuuna rongide sõiduplaan. Remonttöödest tingitud ajutised muudatused kestavad kuni 28. maini.

„Edelaraudtee liiklusjuhtimissüsteemi tööde jätkumise tõttu muutub esmaspäevast taas kõigi Rapla, Türi ja Viljandi rongide sõiduplaan,“ sõnas Elroni müügijuht Ronnie Kongo. Lisaks muutuvatele kellaaegadele ja tavapärasest pikemale sõiduajale jäävad üksikud rongid Tallinna ja Rapla vahel käigust ära.

Varahommikune Tallinna-Rapla rong asendatakse bussiga, mille peatused on leitavad Elroni kodulehel Sõiduinfo või Peatuste alt. 
Asendusbussi peatuskohad on tähistatud Elroni siltidega.

Elroni müügijuhi sõnul on mõistetav, et taristu omaniku Edelaraudtee tehtavad tööd põhjustavad reisijatele ebamugavusi. Püüame raudtee vähenevast läbilaskevõimest hoolimata hoida enamiku rongidest käigus ning väljumisajad võimalikult reisijasõbralikud, kuid arusaadavalt on meie valikud praegu äärmiselt piiratud.“

Elron palub sõitjatel uued väljumisajad üle vaadata, mis on leitavad nii Elroni kodulehelt kui peagi ka ooteplatvormidelt. Tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne kliendiinfo telefon +372 616 0245.

Uudise foto: Raido Nurk