24h kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rongid depoos
27.04.2023 09:38

Alates maikuust muutub edelasuuna sõiduplaan

Alates esmaspäevast, 1. maist muutub Elroni edelasuuna rongide sõiduplaan. Remonttöödest tingitud ajutised muudatused kestavad ühe nädala, misjärel muutub sõiduplaan taas.

„Edelaraudtee liiklusjuhtimissüsteemi tööde jätkumise tõttu muutub esmaspäevast taas kõigi Rapla, Türi ja Viljandi rongide sõiduplaan. Kuna töid tehakse erinevates jaamades nädalaste perioodide kaupa, tulevad edelasuunal muudatused ka alates 08. maist, millest anname täpsemalt teada edaspidi,“ sõnas Elroni müügijuht Ronnie Kongo. Lisaks muutuvatele kellaaegadele ja tavapärasest pikemale sõiduajale jääb kaks rongi Tallinna ja Rapla vahel käigust ära.

Hommikune Tallinna-Rapla rong asendatakse bussiga, mille peatused on leitavad sõiduplaani plakatitelt Elroni kodulehel ning ooteplatvormidel. Samuti on bussipeatused tähistatud Elroni siltidega. Hommikune Viljandi-Tallinna rong teeb Rapla ja Tallinna vahel kõik peatused, et pakkuda sõiduvõimalust ka ära jääva Rapla-Tallinna rongi reisijatele.

„Mõistame, et Edelaraudtee tehtavad tööd põhjustavad meie reisijatele ebamugavusi. Püüame raudtee vähenevast läbilaskevõimest hoolimata hoida enamiku rongidest käigus ning väljumisajad võimalikult reisijasõbralikud, kuid arusaadavalt on meie valikud praegu äärmiselt piiratud.“

Lisaks edelasuunale muutuvad ühe Narva ja ühe Tartu rongi väljumisaeg Tallinnast. Rongid hakkavad väljuma endistel aegadel – Narva kell 18.15 ja Tartusse kell 19.14.

Elron palub sõitjatel uued väljumisajad üle vaadata, mis on leitavad nii Elroni kodulehelt kui ka ooteplatvormidelt. Tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne kliendiinfo telefon +372 616 0245.