6:00-23:59 kliendiinfo +372 616 0245

Elroni rong
14.07.2022 10:59

Alates laupäevast on väiksemaid muudatusi rongide sõiduplaanides

Laupäevast, 16. juulist muutub Elroni sõiduplaan Tallinna-Pääsküla-Keila lõigul ning Tallinna-Aegviidu liinil, Pääsküla ja Keila vahel teenindatakse reisijaid jätkuvalt bussidega.

Raudtee remonttööd läänesuunal kestavad, mistõttu teenindame Pääsküla ja Keila vahel reisijaid laupäevast alates endiselt bussidega. Asendusbusside sõiduplaanis on mõningaid muudatusi, seejuures on osa busse käigus üksnes tööpäeviti, kui sõitjaid on rohkem. Rongide väljumisajad Keila-Turba, Keila-Paldiski ja Keila-Kloogaranna vahel jäävad samaks, kuid väiksemaid muudatusi on Tallinna ja Pääsküla vahel,  kus liiklus ka mõnevõrra tiheneb.

Tallinna-Aegviidu liinil taastub tavapärane sõiduplaan, muudetud graafiku järgi sõidab üksnes kõige hilisem Tallinna-Aegviidu rong, väljudes Tallinnast harjumuspärase 22.40 asemel kell 23.08.

Et olla jooksvalt kursis sõiduplaanimuudatustega, soovitame Elroni kodulehelt tellida teated, mis vastava suuna muudatuste info teie e-posti aadressile saadavad.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Ratastooliga reisijatel palume enne sõitu oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil [email protected], et saaksime organiseerida madalapõhjalise bussi.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste infoga on leitavad Elroni kodulehelt www.elron.ee.