18.08.2020

25. ja 26. augustil sõidavad osad Tartu-Koidula-Piusa rongid muudetud sõiduplaani järgi

Elroni rongid Tartus

Raudtee remonttööde tõttu kehtib 25. ja 26. augustil Tartu-Koidula-Piusa liinil ajutine sõiduplaan. Koidula-Orava lõigul kasutatakse asendusbusse.

Orava-Koidula jaamavahel asuva raudteesilla remonttööde tõttu suletakse see lõik rongiliiklusele ning seetõttu on vajalik nii teisipäeval, 25. augusti õhtupoolikul kui kolmapäeval, 26. augustil reisijaid Koidula, Piusa ja Orava vahel teenindada bussidega.

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Juhime tähelepanu, et asendusbussidega ei ole võimalik jalgrattaid transportida. Liikumiserivajadusega inimestel palume asendusbussidega teenindaval lõigul sõitmiseks meiega ühendust võtta abi@elron.ee või telefonil 616 0245.

Asendusbusse kasutatakse osaliselt vaid 25. ja 26. augustil, pärast seda saavad rongid sellel lõigul taas sõita ja kehtib tavapärane sõiduplaan.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet