07.07.2020

13. juulist on Keila-, Paldiski-, Kloogaranna- ja Turba suuna rongide sõiduplaanides muudatusi

Elroni rong Balti jaamas

Remonttööd Paldiski jaamas edenevad ning alates tuleva nädala algusest, 13. juulist saame Keila ja Paldiski vahel sõitjaid taas rongidega teenindada. Asendusbusse tuleb kasutada Valingu-Keila lõigul, Kloogaranda sõitjatel ka Klooga-Kloogaranna lõigul. Tavapärane rongiliiklus Keila-, Paldiski- ja Turba suunal taastub augustis.

Kui seni tuli kasutada Keila-Paldiski lõigul busse, siis tänu remonttööde edenemisele saame järgmisest nädalast sellel lõigul taas rongidega sõita. Seega on alates järgmise nädala esmaspäevast sõiduplaanides muudatusi.

Kuni juulikuu lõpuni tuleb Valingu-Keila vahel peatusejagu jätkuvalt bussiga sõita.

Kuna remonttööd Keila jaamas kestavad, siis tuleb jätkuvalt kuni selle kuu lõpuni Valingu ja Keila vahel busse kasutada. Bussid teenindavad ka Kloogaranda sõitjaid lühikesel Klooga-Kloogaranna vahelisel lõigul. Mõnevõrra ebamugavusi tuleb veel ka juulikuu viimasel nädalal, mil remonttööde tõttu on vajalik busse kasutada kogu Pääsküla-Keila lõigul. Tavapärase rongiliikluse saame Läänesuunal taastada augustis ning siis enam busse enamasti kasutama ei pea.

Täpsem info sõiduplaanimuudatuse kohta on leitav meie kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Säästa aega ja raha - osta pilet veebist

Veebist ostetud pilet on 15% soodsam kui rongist klienditeenindajalt ostes.

Osta pilet