Piletid

ÜHE KORRA PILETEID SAAB OSTA:

  • Elroni rongides klienditeenindajalt sularaha eest või makstes Elroni sõidukaardile laaditud rahaga; diiselrongides (kõik edela- ja idasuuna reisid, v.a. Aegviidu liin) saab tasuda ka pangakaardiga
  • Elroni piletimüügikeskkonnast lehel pilet.elron.ee (pileti ostmise juhise leiate siit)
    • NB! Piletite eelmüük veebist lõpetatakse 1 tund enne rongi väljumist algjaamast.
  • Samaks päevaks on pileteid võimalik osta ka Balti jaama ja Tartu jaama infokassast.
    • NB! Elroni piletikassades lõpeb eelmüük 15 minutit enne rongi väljumist; I klassi piletite puhul 1 tund enne rongi väljumist (v.a Tartu jaamas, kus I klassi piletit osta pole võimalik).
Tähelepanu! Ühe korra pilet kehtib vaid sellel reisil, millele see on müüdud.


PERIOODIPILETEID SAAB OSTA:

Elroni kodulehel ja rongides

  • Elroni rongis klienditeenindajalt saab osta 1 päeva (tsoneeritud alas) ja 30 päeva pileteid. 1-päeva pileti eest on võimalik tasuda Elroni sõidukaardil oleva rahaga (pilet vormistatakse sõidukaardile) või sularaha eest (pilet vormistatakse paberkandjal). 30-päeva pileteid saab osta ainult sõidukaardile laetud raha eest ja pilet vormistatakse Elroni sõidukaardile. Diiselrongides saab tasuda ka pangakaardiga.
  • Elroni piletimüügikeskkonnast lehel www.elron.ee (pileti ostmise juhise leiate siit) ja Balti Jaama kassast on võimalik osta perioodipiletit vastavalt vajadusele 1-90 päevaks. Pilet lisatakse eelnevalt soetatud Elroni sõidukaardile läbi kodulehe, selleks on vaja Sõidukaardi numbrit. Tasuda saab kodulehel pangalingi kaudu.

Ridango AS-ilt (pilet.ee)

  • ID-kaardile või rohelisele Tallinna Ühiskaardile saab osta 1 ja 30 päeva piletit kõigist www.pilet.ee viidatud müügipunktidest.

Pilet.ee lehekülje vahendusel Elroni rongipiletit ostes on võimalik sisestada kas Ühiskaardi number või isikukood. See tähendab, et pilet salvestatakse sellele andmekandjale, mille number sisestatakse (isikukoodi sisestamisel salvestub pilet ID-kaardile). Palume esitada rongis vastav kaart.

ID-kaardile või Tallinna ühiskaardile on võimalik pilet osta ka sularaha eest. Täpsemad müügikohad on avaldatud pilet.ee kodulehel.

30 päeva Tallinna ja Elroni ühispileti saab osta vaid Tallinna Ühiskaardile. Ühiskaardi saab osta pilet.ee piletimüügivõrgust.

Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.