fbpx

Piletiinfo

ÜHE KORRA PILETEID SAAB OSTA:

NB! Seoses riigis kehtestatud eriolukorraga on meie kõigi tervise hoidmise eesmärgil ajutiselt 17. märtsist suletud Balti jaama ootesaal ja kassa.
Alates 18. märtsist on piletimüük ka Tartu kassades ajutiselt suletud, kuid ootesaali saab jätkuvalt kasutada.

Pileteid saab osta:

  • Elroni veebist elron.ee tasudes kodulehel pangalingi kaudu või Elroni sõidukaardil oleva rahaga. Tavaklassi piletite eelmüük veebist lõpetatakse 5 minutit enne rongi väljumist valitud peatusest. I klassi piletite eelmüük veebist lõpetatakse 30 minutit enne rongi väljumist algjaamast.
  • Elroni rongides klienditeenindajalt sularaha eest või makstes Elroni sõidukaardile laaditud rahaga; diiselrongides (kõik Edela- ja Idasuuna reisid, v.a. Aegviidu liin) saab tasuda ka pangakaardiga
  • Elroni rongides piletimasinast makstes Elroni sõidukaardile laaditud rahaga
  • Balti jaama ja Tartu jaama infokassast

Piletikassades lõpeb eelmüük 5 minutit enne rongi väljumist; I klassi piletite puhul 30 minutit enne rongi väljumist algaajmast.
Tähelepanu! Ühe korra pilet kehtib vaid sellel reisil, kuupäeval ja peatuste või tsoonide vahel, mis reisija on ostu sooritades valinud.
Juhime tähelepanu, et tavaklassis reisides ei garanteeri pileti ostmine istekohta. Tavaklassis ei ole istekohad nummerdatud ning reisija saab istuda sinna, kuhu soovib, vabade kohtade olemasolul.

PERIOODIPILETEID SAAB OSTA:

Elroni kodulehel ja rongides

  • Elroni veebist elron.ee tasudes pangalingi kaudu või Elroni sõidukaardil oleva rahaga.
    Perioodipiletit saab osta vastavalt vajadusele 1-90 päevaks. Pileti ostmiseks on vajalik Elroni sõidukaart, millele pilet salvestatakse.
  • Elroni rongis klienditeenindajalt sularaha eest, makstes Elroni sõidukaardile laaditud rahaga või pangkaardiga. Rongis saab osta 24 tunni (tsoneeritud alas) ja 30 päeva pileteid. Pileti ostmiseks on vajalik Elroni sõidukaart, millele pilet salvestatakse.
  • Balti Jaama kassast, tasudes pangakaardi, sularaha või Elroni sõidukaardile laaditud rahaga. Pileti ostmiseks on vajalik Elroni sõidukaart, millele pilet salvestatakse.

Tähelepanu! Perioodipilet annab õiguse sõita piiramatu arv kordi edasi-tagasi suunal kasutaja poolt valitud perioodil ja peatuste või tsoonide vahel rongi tavaklassis. Tsoonisisesed perioodipiletid kehtivad neis rongides, mis vastavates tsoonides ka peatuse teevad. Näiteks II-IV tsooni perioodipilet ei kehti Idasuunal Narva, Rakvere ega Tartu rongides, sest need reisid ei peatu teises ega kolmandas tsoonis.
Küll aga kehtib näiteks I-V tsooni pilet, sest rong teeb peatusi nii esimeses kui ka viiendas tsoonis.

Ridango AS-ilt (pilet.ee) (k.a. kohaliku omavalitsuse soodustusega piletid)

  • Tallinna Ühiskaardile saab ette osta 1 ja 30 päeva piletit kõigist www.pilet.ee viidatud müügipunktidest. Ühiskaardi soodustusega pileteid saab ette osta vaid tsoneeritud alal reisimiseks. Tsoneeritud alast kaugemale reisimisel saab Ühiskaardi soodustusega pileteid osta vaid rongist piletimasinast või klienditeenindajalt.

Pilet.ee lehekülje vahendusel Elroni rongipiletit ostes tuleb sisestada Ühiskaardi number. See tähendab, et pilet salvestatakse Ühiskaardile. Palume esitada rongis Ühiskaart.

Kõik pakutavad piletitooted, mida saab osta Ühiskaardile ja mida on võimalik kasutada Elroni rongis, on leitavad SIIT.

Tallinna ühiskaardile on võimalik pilet osta ka sularaha eest. Täpsemad müügikohad on avaldatud pilet.ee kodulehel.

30 päeva Tallinna ja Elroni ühispileti saab osta vaid Tallinna Ühiskaardile. Ühiskaardi saab osta pilet.ee piletimüügivõrgust.

Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded