fbpx

Esmaspäevast, 28. maist, algasid raudtee remonttööd Tallinna-Pääsküla lõigul

28. maist – 22. juunini toimuvad raudtee remonttööd Tallinna ja Pääsküla vahel. Liiklusgraafik on muudetud ja tööpäevadel kella 10:40-st kuni õhtul 21:40-ni saavad rongid linna sees sõitmiseks ja peatumiseks kasutada vaid Tallinnasse siseneval suunal olevat teed ja platvorme.
Palume Tallinna-Pääsküla-Tallinna vahelisel lõigul reisimisel olla tähelepanelik ja jälgida ooteplatvormidel olevaid infosilte. Hommikul ja hilisõhtul on mõlemad teed rongiliiklusele avatud ning rongid väljuvad tavapäraste platvormide äärest. Lisaks muutuvad ka mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.

Riisipere ja Kloogaranna suunal reisijatel on tööpäeviti vajalik enamikul juhtudel teise rongi ümber istuda. Tallinnast välja sõites tuleb sellistel puhkudel kõigepealt minna Tallinna-Paldiski rongile ja vastavalt Keilas või Kloogal teise rongi ümber istuda, antud info on sõiduplaanis ka välja toodud.

NB! Nädalavahetustel toimib Läänesuuna rongiliiklus tavapäraselt ning kasutada saab tavapäraseid ooteplatvorme, ent sõiduplaanis on ka siis muudatusi.

Kloogaranda saab tööpäeviti tihedamini kui tavapäraselt, võimalik on Kloogaranda ja tagasi sõita terve päeva jooksul.

Remondiaegsed sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Vaata sõiduplaane ka siit:
Läänesuuna sõiduplaan 4. – 22. juunini TÖÖPÄEVITI
Läänesuuna sõiduplaan 4. – 22. juunini NÄDALAVAHETUSTEL

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded