Информация о поездках 24ч +372 616 0245

14.05.2021

Saadame esmaspäevast liinidele pikemad rongid

Elroni rongid depoos

Eelolevast nädalast leevenevad järk-järgult riiklikud piirangud, reisijate hajutamiseks teenindame reisijaid pikemate rongidega. Rohkem istekohti pakume nii Tallinna lähiliinidel kui ka populaarsematel kaugliinidel.

Meil on hea meel, et lapsed taas kooli lubatakse. Just rong on sõiduks igati turvaline valik, sest rongis on avarust ja korralik ventilatsioon, kus on tagatud pidev välisõhu juurdevool. Et kõik reisijad rongis võimalikult hästi hajutatud saaksid, lisame võimaluste piires eelkõige tipptundidele pikemad rongid nii linnalähiliinidele kui ka näiteks Viljandi ja Narva liinidele.

Oleme pidevalt jälginud reisijate arvu ja kuigi sel aastal oleme valdavalt suutnud rongide sageduse säilitada, tuli vastavalt reisijate arvu langusele korrektuure teha just rongide pikkustes. Nõudlus on endiselt umbes 30% väiksem, kuid piirangute leevenedes on oodata igapäevaste sõitjate arvu kasvu. Soovime pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust ja seetõttu reageerime ennetavalt, suunates mitmetele liinidele senisest pikemad rongid.

Kontaktide vähendamiseks soovitame piletid osta ette veebist, nii on hind soodsam ja maksta on võimalik ka kiirelt vaid ühe klikiga, kui maksekaart oma kasutajakonto alla salvestada.
Kõigil tallinlastel tuleb linna sees reisides registreerida oma sõit piletimasinas, viibates selleks oma Ühiskaarti vaid korra masina ees.