Информация о поездках 24ч +372 616 0245

28.04.2021

Raudteeremondid muudavad osaliselt sõiduplaani

Elroni rong Balti jaamas

5. ja 6. mai õhtul on raudteeremonttööde tõttu üksikute õhtuste Türi, Aegviidu, Rakvere ja Tartu reiside sõiduplaanides mõningaid muudatusi. Osadel reisidel tuleb Tallinna-Ülemiste ja Tallinna – Tallinn-Väike lõigul kasutada bussi.

Raudtee remonttöödeks suletakse 5. ja 6. mai õhtul Paldiski maantee viadukt, seetõttu on vajalik teha üksikuid bussidega asendamisi nii Tallinna – Tallinn-Väike lõigul kui ka Tallinna ja Ülemiste vahel.

Edelasuunal puudutab muudatus hilisõhtust Türi-Tallinna reisi (väljumine kell 20.55), kus tuleb Tallinn-Väikses ümber istuda ja läbida viimane jaamavahe bussiga, ning Tallinna-Türi reisi (väljumine kell 22.21), kus tuleb kõigepealt minna bussile ja alates Tallinn-Väiksest saab sõita mugavalt rongiga. Balti jaamast väljub buss maaliinide posti nr 2 juurest ning vastassuunas Tallinn-Väikse jaamahoone juurest.

Sarnane olukord on Aegviidu rongide osas – kõige viimased väljumised on nii 5. kui 6. mai õhtul mõlemas suunas (Tallinnast kell 22.50 ja Aegviidust kell 22.10) asendatud Tallinna ja Ülemiste vahel bussidega. Balti jaamast väljub buss Ülemiste suunas samuti maaliinide posti nr 2 juurest, vastassuunas aga peatusest „Ülemiste jaam“ Suur-Sõjamäe tänaval Ülemiste jaama jalakäijate tunneli juures.

Tartu suunal puudutab muudatus õhtust Tartu-Tallinna reisi väljumisega kell 20.05, kus tuleb Aegviidus ümber istuda teisele rongile ning Ülemistel bussile, mis viib Balti jaama. Õhtuse Rakvere rongi kasutajad peavad aga alustama sõitu 25 minutit varem – kõigepealt tuleb minna kell 21.30 väljuva Tallinna-Aegviidu rongi peale ning istuda siis Aegviidus ümber Rakvere rongile.

Rongide sõiduplaanid on leitavad kodulehelt ja peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Sõiduplaanimuudatused kehtivad üksnes 5. ja 6. mail ning pärast seda sõidavad rongid taas senise sõiduplaani järgi.