Информация о поездках 24ч +372 616 0245

18.03.2021

Alustame uue juhi otsinguid

Elroni kontor

Elroni juht Merike Saks lahkub aprilli alguses juhatuse esimehe ametikohalt ning asub tööle Rahandusministeeriumi kantslerina.

„Kahe väga põneva ja eduka tööaasta järel Elronis olen otsustanud vastu võtta uued väljakutsed Rahandusministeeriumis. Tegin selle otsuse väga raske südamega, sest raudteevaldkonna töötajate pühendumus ja armastus oma töö vastu on olnud tõeliselt inspireeriv – ma ei ole sellist pühendumust teistes sektorites kohanud. Selle paari aastaga oleme koos Elroni meeskonnaga teinud väga olulisi ja raudteetransporti edasiviivaid samme – paika pannud ettevõtte pikaajalise strateegia, sõlminud lepingu uute rongide ostmiseks ning eesliinitöötajatena koos üle elanud pika koroonaperioodi. Ettevõte on pidevalt arenev, oma valdkonda hästi tundev, mistõttu tean, et Elron oma suurepärase meeskonnaga suudab edukalt ületada kõik väljakutsed ning tagada kiire ja sõbraliku teenindusega raudteeühenduse Eestis sõltumata ajast või olukorrast,“ selgitas Elroni juht Merike Saks.

Meie nõukogu tunnustab ja tänab Merike Saksa ettevõtte sihikindla ja tulemusliku juhtimise eest. „Kahe aasta jooksul on ettevõttes läbi viidud mitmeid uuendusi, eelkõige tööprotsesside tõhustamise ja digitaliseerimise osas. Tänan Merikest hea ja ladusa koostöö eest Elroni juhtimisel ja soovin talle edu uutel väljakutsetel,“ sõnas AS Eesti Liinirongid nõukogu esimees Andres Allikmäe.

AS Eesti Liinirongid (Elron) juhatuse esimehe leidmiseks kuulutatakse välja värbamiskonkurss. Kuni uue juhi leidmiseni täidab juhatuse esimehe kohustusi juhatuse liige Riho Seppar.

Merike Saks asus Elroni juhatuse esimehe ametikohale 7. jaanuaril 2019.