fbpx

Elroni sõidukaart

Elroni sõidukaart on elektrooniline kiipkaart, millele saab raha laadida ja pileteid osta ning sellel oleva rahaga saab ka rongis tasuda. Lisaks mugavale arveldamisele annab kaart kasutajale 10% soodustuse perioodipiletitelt ja kõikidelt rongis ostetavatelt piletitelt. 

Soidukaart

Sõidukaardi saab soetada Elroni rongis klienditeenindajalt. Kaardid on müügil ka Balti jaama ja Tartu jaama kassades. Sõidukaart maksab 2,50 eurot, mis katab kaardi valmistamise kulud.

NB! Elroni sõidukaardile ostetud piletid on seotud konkreetse sõidukaardiga ning sõidukaart peab füüsiliselt konkreetses rongis kaasas olema. Sõidukaardile ostetud piletitel puudub triipkood, seega ei saa sõidukaardile ostetud piletit kasutada ilma sõidukaarti esitamata. 

Kuidas sõidukaarti kasutada?
Sõidukaardile saab nii rongis klienditeenindaja juures kui interneti teel raha laadida ning selle eest rongis pileteid osta. Ühele sõidukaardile võib osta ka mitmeid pileteid. Samuti saab interneti teel osta sõidukaardile nii üksik- kui perioodipileteid. Internetist ostes ei saa Sõidukaardiga tasuda.

Rongi sisenedes tuleb sõidukaart alati esitada klienditeenindajale, kes kontrollib reisija sõiduõiguse olemasolu. Sõiduõiguse puudumisel peab reisija ostma pileti.

Kuidas saab sõidukaardile raha laadida?
Sõidukaardile saab raha laadida internetis aadressil elron.pilet.ee ning rongis klienditeenindaja juures. Väikseim summa, mida saab Sõidukaardile juurde laadida, on rongis 15 eurot, internetis 1 euro. Rongis klienditeenindaja juures saab sõidukaardile raha laadida 5€ sammuga (15€, 20€, 25€  jne).
Kaardile laetud raha saab kasutada ainult Elroni rongis (st kaardile laetud raha ei saa kasutada internetikeskkonnas piletite ostmiseks).

Kus saab vaadata oma sõidukaardiga tehtud tehingute ajalugu?
Tehingute ajalugu saab vaadata elron.pilet.ee piletimüügikeskkonnas. Selleks klikkige “Minu konto” peale ja sisestage oma sõidukaardi number.

Kui kaua sõidukaart kehtib?
Elroni sõidukaart kehtib seni, kuni seda kasutatakse. Kindlaksmääratud kehtivusaega sõidukaardil ei ole. Juhul kui Sõidukaardiga ei ole tehtud toiminguid kolme aasta jooksul alates viimasest fikseeritud toimingust, on Elronil õigus Sõidukaart ühepoolselt täiendava etteteatamiseta sulgeda, misjärel muutub kaart kehtetuks.

Kas sõidukaarti tohib kasutada ainult üks inimene?
Elroni sõidukaart on piletikandja, mis tähendab, et pileteid võib sõidukaardil olla mitu ning kaarti võib kasutada mitu inimest. Elroni sõidukaart ei ole personaalne.

NB!

Kaotatud, varastatud või rikutud sõidukaarti Elron ei asenda.

Kaardi soetamisega on kaardi kasutaja kinnitanud, et on tutvunud kaardi kasutamise juhiste ja tingimustega: Elroni sõidukaardi kasutamistingimused.
Elronil on õigus ühepoolselt muuta kaardi kasutamise tingimusi, teavitades sellest avalikkust mõistliku aja ette.

Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded