fbpx

Piletiinfo

ÜHE KORRA PILETEID SAAB OSTA:

NB! Seoses riigis kehtestatud eriolukorraga on meie kõigi tervise hoidmise eesmärgil ajutiselt 17. märtsist suletud Balti jaama ootesaal ja kassa.
Alates 18. märtsist on piletimüük ka Tartu kassades ajutiselt suletud, kuid ootesaali saab jätkuvalt kasutada.

Pileteid saab osta meie kodulehelt elron.ee või rongist piletimasinast Elroni sõidukaardiga.

 • Elroni rongides klienditeenindajalt sularaha eest või makstes Elroni sõidukaardile laaditud rahaga; diiselrongides (kõik edela- ja idasuuna reisid, v.a. Aegviidu liin) saab tasuda ka pangakaardiga
 • Elroni rongides piletimasinast makstes Elroni sõidukaardile laaditud rahaga
 • Elroni piletimüügikeskkonnast lehel elron.pilet.ee (pileti ostmise juhise leiate siit)
  • NB! Tavaklassi piletite eelmüük veebist lõpetatakse 10 minutit enne rongi väljumist valitud peatusest. I klassi piletite eelmüük veebist lõpetatakse 30 minutit enne rongi väljumist algajamast.
 • Pileteid on võimalik osta ka Balti jaama ja Tartu jaama infokassast.
  • NB! Elroni piletikassades lõpeb eelmüük 10 minutit enne rongi väljumist; I klassi piletite puhul 30 minutit enne rongi väljumist algaajmast.
Tähelepanu! Ühe korra pilet kehtib vaid sellel reisil, kuupäeval ja peatuste või tsoonide vahel, mille kasutaja on ostu sooritades valinud. Juhime ka tähelepanu, et tavaklassis reisides ei garanteeri pileti ostmine Teile istekohta. Tavaklassis ei ole istekohad nummerdatud ning reisijad istuvad sinna, kuhu soovivad, vabade kohtade olemasolul. 


PERIOODIPILETEID SAAB OSTA:

Elroni kodulehel ja rongides

 • Elroni rongis klienditeenindajalt saab osta 24-tunni (tsoneeritud alas) ja 30 päeva pileteid. 24-tunni pileti eest on võimalik tasuda Elroni sõidukaardil oleva rahaga (pilet vormistatakse sõidukaardile) või sularaha eest (pilet vormistatakse paberkandjal). 30-päeva pileteid saab osta ainult sõidukaardile laetud raha eest ja pilet vormistatakse Elroni sõidukaardile. Diiselrongides saab tasuda ka pangakaardiga.
 • Elroni piletimüügikeskkonnast lehel elron.pilet.ee(pileti ostmise juhise leiate siit) ja Balti Jaama kassast on võimalik osta perioodipiletit vastavalt vajadusele 1-90 päevaks. Pilet lisatakse eelnevalt soetatud Elroni sõidukaardile, selleks on vaja Sõidukaardi numbrit. Tasuda saab kodulehel pangalingi kaudu.

Tähelepanu! Perioodipilet annab õiguse sõita piiramatu arv kordi edasi-tagasi suunal kasutaja poolt valitud perioodil ja peatuste või tsoonide vahel rongi tavaklassis. Tsoonisisesed perioodipiletid kehtivad neis rongides, mis vastavates tsoonides ka peatuse teevad. Näiteks II-IV tsooni perioodipilet ei kehti Idasuunal Narva, Rakvere ega Tartu rongides, sest need reisid ei peatu teises ega kolmandas tsoonis.
Küll aga kehtib näiteks I-V tsooni pilet, sest rong teeb peatusi nii esimeses kui ka viiendas tsoonis.

Ridango AS-ilt (pilet.ee) (k.a. kohaliku omavalitsuse soodustusega piletid)

 • Tallinna Ühiskaardile saab ette osta 1 ja 30 päeva piletit kõigist www.pilet.ee viidatud müügipunktidest. Ühiskaardi soodustusega pileteid saab ette osta vaid tsoneeritud alal reisimiseks. Tsoneeritud alast kaugemale reisimisel saab Ühiskaardi soodustusega pileteid osta vaid rongist piletimasinast või klienditeenindajalt.

Pilet.ee lehekülje vahendusel Elroni rongipiletit ostes tuleb sisestada Ühiskaardi number. See tähendab, et pilet salvestatakse Ühiskaardile. Palume esitada rongis Ühiskaart.

Kõik pakutavad piletitooted, mida saab osta Ühiskaardile ja mida on võimalik kasutada Elroni rongis, on leitavad SIIT.

Tallinna ühiskaardile on võimalik pilet osta ka sularaha eest. Täpsemad müügikohad on avaldatud pilet.ee kodulehel.

30 päeva Tallinna ja Elroni ühispileti saab osta vaid Tallinna Ühiskaardile. Ühiskaardi saab osta pilet.ee piletimüügivõrgust.

Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded