22.06.2022

Soovime kogu Eesti rahvale toredat Jaanipäeva ja turvalist reisimist

Elroni rongid depoos

Elroni kommunikatsioonijuhi Katrin Kulderknupu sõnul on jaanipühade periood ja sellele järgnev nädalavahetus aktiivsem reisimise aeg, kus inimesed liiklevad Eesti-siseselt rohkem ning seetõttu on ka rongireisijate arv tavapärasest kõrgem. Rongi eelistavate reisijate numbrid on järjepidevalt kasvanud ning seda pea kõikidel liinidel. Pühadeperioodil võib olla reise, mil rongides on väga palju inimesi, mistõttu palume mõistvat suhtumist ning võimalusel eelistada tippaja väliseid väljumisi.   

Elron on pühade ajal reisijate teenindamiseks valmistunud oma võimaluste piires arvestades olemasolevat rongipargi suurust. „Oleme suurema täituvusega liinidele suunanud võimalikult pikad koosseisud, et pühade ajal saaksid kõik reisijad mugavalt ja turvaliselt sõita,“ ütles Kulderknup. Kõik Elroni rongipargis olevad 37 rongi on täiskoosseisus pühadeperioodil reisijaid teenindamas.

Rongide sõidugraafikut on hea vaadata Elroni veebilehelt www.elron.ee. „Rongipiletid soovitame veebist ette osta, sest kodulehelt on need alati kuni 15% soodsamad,“ mainib Kulderknup.

“Ühtlasi juhime tähelepanu, et vaid 1. klassi pilet tagab rongis istekoha. 1. klassi vagunis on nummerdatud istekohad ning piletit kodulehelt ostes saab vabade kohtade olemasolul endale ka meelepärase numbriga istumiskoha valida. Tavaklassis on võimalik reisida nii seistes, kui ka istudes,“ selgitas Kulderknup.

„Teeme kõik endast oleneva, et viia rongireisijaid kiirelt, turvaliselt ja mugavalt ühest sihtkohast teise,“ lisas Katrin Kulderknup.
Soovime rahulikke ning toredaid jaanipühi pere- ja sõprade ringis.