fbpx

Elron viib Presidendimatkale pikemate rongidega

Seoses eeloleval laupäeval, 29. veebruaril toimuva XVII Presidendimatkaga, teenindab Elron ennelõunast Tallinna-Aegviidu ja õhtust Aegviidu-Tallinna reisi pikemate rongidega.

„Paljud presidendimatkal kaasalööjad on eelnevatel aastatel just keskkonnasõbralikku rongi eelistanud matkale sõiduks. Selleks, et saaksime kõik matkahuvilised Aegviitu sõidutada, teenindame laupäeval Tallinna-Aegviidu kell 11 väljuvat reisi tavapärasest pikema rongiga. Samuti on Aegviidust kell 16.34 väljuv rong pikem, et kojusõitjad mugavalt rongi ära mahuksid. Rongipiletid soovitame veebist ette osta, nii saab kõige soodsama pileti ja rongis ei pea enam piletiostu pärast muret tundma,“ sõnas Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg.

Presidendimatka projektijuhi Kadri Toominga sõnul on sellel aastal kõik suusaradade alad avatud hoopiski matkajatele ja kepikõndijatele. „Meie matkal saavad sel korral kõik end 10-kilomeetrisel metsarajal proovile panna. Aegviidus teeme suure ühispildi ja seejärel asume koos president Kersti Kaljulaidiga läbi Nelijärve Jäneda poole teele, kus meid ootab soe supp ja mõnus muusika.“

Kümne kilomeetri pikkune Presidendi matkarada viib Aegviidust läbi Nelijärve Jänedale. Presidendimatkal osaleb ka Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid. Matkal osalemine on tasuta, päeva juhib Tõnis Milling.

Rohkem infot Presidendimatka kohta leiab aadressilt www.presidendirada.ee .

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded