fbpx

Uus nädal toob muudatusi nii Edela- kui ka Idasuuna sõiduplaanidesse

Alates esmaspäevast, 12. novembrist on muudatusi Narva-suunaliste rongide sõiduplaanides. Remonttööd Kadrina-Tapa raudteelõigul jätkuvad ning Rakvere reisidel kasutatakse osaliselt asendusbusse. Tallinna ja Tartu vahel ning Edelasuunal taastub tavapärane sõiduplaan.

„Remonttööd Tallinn-Väikse jaamas on valminud ning alates eelolevast esmaspäevast, 12. novembrist on meil taas võimalik kõiki väljumisi teenindada kogu reisi ulatuses üksnes rongidega. Taastub tavapärane sõiduplaan ja kohale saab jälle kiiremini võrreldes viimaste nädalatega,“ sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Kadrina-Tapa raudteelõigu remonttööd jätkuvad, Tallinna-Rakvere liinil teenindame reisijaid endiselt Tapa ja Rakvere vahelisel lõigul asendusbussidega. Eelolevast esmaspäevast, 12. novembrist on aga muudatusi Tallinna-Narva liini sõiduplaanis. Busse sel liinil siiski kasutada vaja ei ole ning sõitjaid teenindatakse kogu reisi ulatuses rongidega,“ ütles Ronnie Kongo. „Samas taastub Tartu-Tallinna rongide senine sõiduplaan ning pärastlõunane Tartu-Tallinn reis hakkab taas väljuma kell 13:30.“

Muudetud sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Edelasuuna sõiduplaan 12. novembrist – 8. detsembrini

Idasuuna sõiduplaan 12. novembrist – 8. detsembrini

Foto: Andres Tuzberg

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded