fbpx

Uus nädal toob Keila ja Paldiski ning Keila ja Kloogaranna vahele asendusbussid

Alates esmaspäevast, 6. maist on muudatusi Paldiski- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Alustatakse Klooga jaama remonttöödega, Keila-Paldiski ja Keila-Kloogaranna lõikudel on vajalik kasutada busse.

„Nagu viimastel aastatel tavaks saanud, tuleb ka sel aastal arvestada raudtee remonttöödega, mis seavad rongiliiklusele omajagu piiranguid,“ sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Alates esmaspäevast teenindame kolme nädala jooksul oma kliente Keila ja Paldiski ning Keila ja Kloogaranna vahel bussidega. Mõistagi on bussisõit üksjagu ebamugavam, sinna ei saa võtta ka jalgrattaid. Oleme tänulikud kõikidele reisijatele nende kannatlikkuse eest ning loodame, et tulevikus saame selle võrra kvaliteetsema taristu, et pakkuda oma klientidele senisest paremat teenust.“

„Osade reiside puhul palun tähele panna, et Paldiskisse sõidavad kaks bussi – üks teeb peatuse kõikides vahepeatustes, teine aga sõidab otse Paldiskisse. Nii saame Paldiski inimestele pakkuda kiiremat sõiduaega. Palume olla tähelepanelik ja jälgida bussidel olevaid infosilte, et valida õige buss. Riisipere suunal muudatusi ei ole, sinna saab jätkuvalt sõita kogu teekonna ulatuses rongiga,“ täpsustas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Läänesuuna sõiduplaan 6. – 26. maini

ASENDUSBUSSIDEGA TEENINDAMINE:

  • Asendusbusside peatuste paigad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega. Kõik peatused ei ole rongijaama juures, valiku tegemisel on olnud määrav asula keskuse asukoht ja bussi sõiduaeg.
  • Asendusbussid on nn turismibussi tüüpi, mis tähendab, et bussi all olevasse pagasiruumi on võimalik paigutada lapsevankrid (kokkupanduna), jalgratastega reisijatel palub Elron valida reis, mida teenindab täies ulatuses rong.
  • Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palume oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest vähemalt 5 tööpäeva varem e-posti teel () teada anda. Sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.
  • Suuri koeri ei ole võimalik bussi võtta. Puuriga väikeloomad on bussi lubatud, ent omanik peab arvestama võimalusega, et kui bussis on kõik istekohad täis, peab ta puuri loomaga sülle võtma.
Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded