fbpx

Uuest aastast paraneb oluliselt reisijate teavitamine diiselrongides

0479_IMG_4264

1. jaanuarist alustab üleriigilist reisijateveo korraldamist Elron, kelle uutes diiselrongides on olemas moodsad reisijateavituslahendused.

Nii nagu uutes elektrirongides, on ka uutes diiselrongides olemas lisaks sihtkoha teavitusele rongi ninas ka rongi välisuste kõrval olevad infoekraanid, mis liiniinfot edastavad. „Lisaks on reisijasalongis kasutusel infotelerid, mis näitavad kehtivat sõiduplaani ning mille kaudu saab rongijuht vajadusel eriteateid edastada,” selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Norbert Kaareste.

„Lisaks saadab kõiki ekraaniteateid ka audioteavitus, mis tagab veelgi suuremale hulgale meie reisijatest õigeaegse ja täpse info,” sõnas Kaareste.

Lisaks paranenud infoteavitusele muutub 1. jaanuarist ka diiselrongidesse sisenemise kord. „Rongi uksed avanevad edaspidi vaid läbi nupuvajutuse – iga ukse peal on roheline nupp, mis süttides annab kliendile võimalus uksed avada,” selgitas Kaareste. „Antud kord on meil juba pool aastat olnud kasutusel elektrirongide puhul,” täpsustas Kaareste.

„Lisaks on oluline teada Sonda, Pedja ja teiste lühikese ooteplatvormiga peatuskohtade kasutajatele, et uuest aastast avanevad antud peatuskohtades vaid rongi C ala uksed,” lisas Kaareste. Tema sõnul tunneb vastava ala rongis ära läbi suurte C tähtede, mis on paigaldatud WC boksi juurde.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.