fbpx

Tallinna-Pääsküla raudtee remonttööd muutusid 9. juulist

Alates esmaspäevast, 09. juulist muutus Läänesuuna rongide sõiduplaan, päevasel ajal hakkavad rongid mõlemas suunas liikumiseks kasutama üksnes linnast väljuval suunal olevat teed ja ooteplatvorme.

Alates 09. juulist hakatakse remontima Tallinna-Pääsküla lõigu teist teed. Kui seni on rongid saanud linna sees nii sõitmiseks kui ka peatumiseks kasutada vaid Tallinnasse siseneval suunal olevat teed ja platvorme, siis alates 09. juulist saab tööpäevadel kella 10:40-st kuni 21:40-ni rongiliikluseks kasutada üksnes linnast väljuvat suunda.
Hommikul ja hilisõhtul on mõlemad teed rongiliiklusele avatud ning rongid väljuvad tavapäraste platvormide äärest.

Seoses remonttööde liikumisega teisele teele hakkab kehtima ka uus sõiduplaan, samuti muutuvad mõnede reiside väljumisteed Balti jaamas.
Riisipere ja Kloogaranna suunal reisijatel on tööpäeviti vajalik enamikul juhtudel teise rongi ümber istuda. Tallinnast välja sõites tuleb sellistel puhkudel kõigepealt minna Tallinna-Paldiski rongile ja vastavalt Keilas või Kloogal teise rongi ümber istuda. Kui ümberistumine on vajalik, on see sõiduplaanis ka välja toodud.
Kuna Tallinna ja Keila vahel on käigus oluliselt vähem ronge ning sõitjaid seetõttu tavapärasest rohkem, ei ole Tallinnast ajavahemikul 15:00-18:40 väljuvatel tipptunni reisidel jalgratastega rongi sisenemine lubatud. Ajutine keeld kehtib Tallinna-Pääsküla lõigul. Rattad soovitame võimalusel jätta rongijaama, sõita teistel aegadel  või sõita rattaga Pääskülani, kust edasi on juba lubatud sõita rongiga.

Läänesuuna sõiduplaan 9. juulist – 3. augustini TÖÖPÄEVITI
Läänesuuna sõiduplaan 9. – 29. juulini NÄDALAVAHETUSTEL

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded