fbpx

10. detsembrist hakkab kehtima uus põhisõiduplaan

Elroni uus põhisõiduplaan hakkab kehtima alates pühapäevast, 10. detsembrist. Lisandub Tartu-Valga reis mõlemal suunal ning liinile tuleb Tallinna-Narva ekspressrong. Edelasuunal avatakse uus rongipeatus.

Sõiduplaani lisandub Tallinna – Narva ekspressrong. Rongi sõiduaeg hakkab olema kaks tundi ja 15 minutit.
Lisaks Narvale ja tavapärastele peatustele Tallinnas on vahepeatused Tapal, Rakveres, Kiviõlis ja Jõhvis.

Valga suunalt hakkab olema võimalik hommikul Tartusse jõuda nii kella kaheksaks kui ka üheksaks ning õhtul tagasi pärast kella seitset. Lisaks avaneb täiendav võimalus ka Tallinnast pärast tööpäeva lõppu Valka sõita.

Alates 10. detsembrist saab pärastlõunal Tallinnast Põlva ja Koidula suunas sõita ilma Tartus ümber istumata. Kell 15:19 väljub Tallinnast kaks rongi kokku haagituna, alates Tartust sõidab kumbki rong eri suunas. Sõidusuuna esimene rong sõidab Valka ja tagumine rong Koidulasse. Et vältida ümberistumisi Tartus, palume Valga poole sõitjatel valida sõidusuuna esimene rong ning Koidula poole reisijatel sõidusuuna tagumine rong.

Lisaks tuleb Männiku asumisse Valdeku tänava raudteeülesõidu juurde uus rongipeatus Valdeku, mis annab Männiku elanikele täiendava võimaluse kiirelt ja mugavalt kesklinna sõita ning senistel rongireisijatel avaneb võimalus mugavalt edasi liikuda Nõmme ja Mustamäe suunal. Valdeku peatus hakkab olema Liiva ja Männiku peatuste vahel ning jääb Edelasuunal viimaseks Tallinna linna sees olevaks peatuseks, mistõttu on I ja II tsooni piir edaspidi Valdekus ning Liiva peatus nihkub I tsooni. Valdeku peatuses hakkavad peatuma kõik tavarongid, Viljandi ja Pärnu kiirrongid Valdekus ei peatu.

Sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.