fbpx

Tartu-Tapa raudteelõigu remonttööd toovad muudatusi Ida- ja Kagusuuna sõiduplaanidesse

Alates 4. juulist kuni augusti keskpaigani muutuvad seoses Tapa-Tartu raudteelõigu remonttöödega oluliselt Tallinn-Tartu, Jõgeva-Tartu, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa rongide sõiduplaanid.

Osad Tallinn-Tartu liini reisid on teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti (erandina ka kolmapäeval 05.07) asendatud bussidega Vägeva-Tartu või Jõgeva-Tartu lõigul. Seejuures on võrreldes tavapärase remondipäevade graafikuga erisusi teisipäeva 04.07 õhtupoolikul ning kolmapäeva 05.07 hommikupoolikul.
Osaliselt bussidega asendatud reisidel ei toimi tavapärased otseühendused ja ümberistumise võimalused Valga ja Koidula suunas.

„Kuna remonttööd nihkuvad Tartule lähemale, siis enamasti saab ka remondipäevadel sõita rongiga Tallinnast Jõgevani ning lüheneb bussiga teenindatav osa,” selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. “Hea meel on ka selle üle, et kui seni oli kella 18 paiku Tallinnast väljuv ekspressrong osaliselt bussiga asendatud, siis alates 05.07 saame ka seda reisi igapäevaselt täies ulatuses rongiga teenindada. See on reisija jaoks kindlasti nii kiirem kui ka mugavam.“

Kehtivad sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt www.elron.ee  ning alates 3. juulist Elroni peatuste juurest infostendidelt.

Asendusbusside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad leiab Elroni kodulehelt.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded