fbpx

Tallinna-Pääsküla raudteelõigu remont jätkub 23. augustil

Alates neljapäevast, 23. augustist muutub Läänesuuna rongide sõiduplaan, tööpäeviti on vajalik päevasel ajal kasutada Tallinna-Pääsküla lõigul osaliselt asendusbusse, tähelepanelik tuleb olla ka ooteplatvormide kasutamisel.

Raudtee remonttööd Tallinna ja Pääsküla vahel jätkuvad, alates 23. augustist sõiduplaan muutub ning tööpäevadel kella 10:40-st kuni 21:40-ni saab rongiliikluseks kasutada üksnes linna sisenevat suunda.
Kuivõrd päevasel ajal on rongiliiklusele mõlemad teed suletud, on tööpäeviti päevasel ajal Tallinna-Pääsküla lõigul osadel reisidel vajalik kasutada asendusbusse. Hommikul ja hilisõhtul on mõlemad teed rongiliiklusele avatud ning rongid väljuvad tavapäraste platvormide äärest.

Juhime tähelepanu, et rattaid asendusbussidega transportida ei saa.

Alates 23. augustist on remonttööde tõttu ka muudatusi mõnede Aegviidu liini reiside osas. Kuni augusti lõpuni on seni vaid nädalavahetusel käigus olnud Tallinna-Aegviidu reis väljumisega kell 11:32 ja Aegviidu-Tallinn rong väljumisega kell 12:05 sõitmas igapäevaselt. Seega avaneb lisavõimalus ka tööpäevadel lõunasel ajal Aegviitu ja sealt tagasi reisimiseks. Osadel õhtustel Tallinna-Aegviidu reisidel on kuni viieminutilisi sõiduaegade muudatusi.

Nädalavahetustel teenindatakse reisijaid üksnes rongidega, busse kasutada ei tule.

Alates 23. augustist kehtivad sõidupaanid on leitavad Elroni kodulehelt, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Läänesuuna sõiduplaan TÖÖPÄEVITI 23. – 31. augustini

Idasuuna sõiduplaan alates 23. augustist

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja peagi ka ooteplatvormide infostendidelt.

ASENDUSBUSSIDEGA TEENINDAMINE:

  • Asendusbussid peatuvad kõigis liinil ette nähtud peatustes.
  • Asendusbusside peatuste paigad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega. Kõik peatused ei ole alati rongijaama juures.
  • Lapsevankreid saab transportida, kui need on kokkupandavad ja mahuvad bussi all olevasse pagasiruumi.
  • Jalgrattaid ei ole võimalik bussiga transportida. 
  • Asendusbussi kasutamine ratastooliga on võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna. Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palutakse oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest vähemalt 5 tööpäeva varem e-posti teel “>"> teada anda. Sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.
  • Suuri koeri ei ole võimalik bussi võtta. Puuriga väikeloomad on bussi lubatud, ent omanik peab arvestama võimalusega, et kui bussis on kõik istekohad täis, peab ta puuri loomaga sülle võtma.

ASENDUSBUSSIDE PEATUSKOHAD PÄÄSKÜLA-TALLINN LÕIGUL:

Busside teekond Google kaardil: Pääsküla-Tallinn

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded