fbpx

Tallinna linn ja Elron sõlmisid koostöölepingu

0103_IMG_1761

Tallinna linn ja Elron sõlmisid koostööleppe, mille alusel katab linn alates järgmisest esmaspäevast, st. 28. oktoobrist rahvastikuregistrijärgsete tallinlaste tehtavate rongisõitude maksumuse Tallinna piires.

Tallinlase sõit Tallinna piires:

 • Tallinlaste tasuta sõidu õigus kehtib vaid Tallinnasse sisse kirjutatud elanikele isikustatud Ühiskaardi või muu kaardi (loetelu leitavhttps://www.pilet.ee/viipe/uhiskaart/persod/myisiccard – v.a IYTC kaart) ettenäitamisel. Isikustatud Ühiskaart kehtib vaid koos Eesti Vabariigis väljastatud isikut tõendava dokumendiga (klienditeenindajal on vajadusel õigus küsida ka isikut tõendavat dokumenti lisaks, et veenduda, et tasuta sõitu tarbib tegelik Ühiskaardi omanik).
 • Tallinlaste tasuta sõidu õigus kehtib järgmiste peatuste piires:
  • Läänesuunal: Tallinn (Balti jaam) – Lilleküla – Tondi – Järve – Rahumäe –Nõmme – Hiiu – Kivimäe – Pääsküla – Laagri;
  • Idasuunal: Tallinn (Balti jaam) – Kitseküla – Ülemiste – Vesse.
 • Rongis tuleb klienditeenindajale esitada isikustatud Ühiskaart või muu kaart koos isikut tõendava dokumendiga. Klienditeenindaja valideerib sõidu ja prindib esitajale kas paberpileti või müüb pileti Elron Sõidukaardile. Valideerimine on reisijale kohustuslik.

Tallinlase sõit 30-päeva piletiga:

 • Tallinlased saavad osta ka I tsooni võrra odavamaid Elron perioodipileteid. Piletid on müügil ainult United Tickets müügikanalites (Tallinna Ühiskaardile või muule kaardile). Rohkem infot leiab United Tickets infokanalitest (www.pilet.ee). Rongis on klienditeenindajal jätkuvalt õigus antud piletitoodet kontrollida.
 • Elron perioodipileteid tallinlasele saab osta eelmüügist: R-kiosk, Eesti Post, Stockmann, Selver, Maxima, Prisma, Spaaper ja Autogrill kioskid, Tallinna Linnavalitsuse teenindusbüroo, mobiiltelefoni vahendusel ja www.pilet.ee.NB! Antud toote saab United Tickets müügikeskkondades soetada vaid Tallinna sissekirjutusega isik.

Tallinlase sõit Tallinna piirest väljapoole:

 • Üksikpileteid saab osta rongis sularaha eest (või kasutades Elron Sõidukaardil olevat raha) klienditeenindajalt. Ühiskaardil oleva raha eest Elron rongides piletit osta ei saa.
 • Sõites I tsoonist II, III või IV tsooni (või vastupidi), tuleb tallinlasel esitada klienditeenindajale isikustatud Ühiskaart ning öelda, millisesse tsooni soovib sõita (nt II tsooni).

Paberkandjal tavapileti hind tavareisijale:

I II III IV
I 1.00 €
II 1.60 € 1.00 €
III 1.70 € 1.60 € 1.00 €
IV 2.00 € 1.70 € 1.60 € 1.00 €

Paberkandjal tavapileti hind tallinlasele:

I II III IV
I 0.00 €
II 0.60 € 1.00 €
III 0.70 € 1.60 € 1.00 €
IV 1.00 € 1.70 € 1.60 € 1.00 €

Paberkandjal sooduspileti hind tavareisijale:

I II III IV
I 0.70 €
II 1.10 € 0.70 €
III 1.20 € 1.10 € 0.70 €
IV 1.40 € 1.20 € 1.10 € 0.70 €

Paberkandjal sooduspileti hind tallinlasele:

I II III IV
I 0.00 €
II 0.40 € 0.70 €
III 0.50 € 1.10 € 0.70 €
IV 0.70 € 1.20 € 1.10 € 0.70 €

NB! Mõlema hinnakirja puhul kehtib ka 20% soodustus, kui pilet soetada Elron Sõidukaardile. Rohkem infot Elron Sõidukaardist leiab www.live.elron.ee/soidukaart aadressilt.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.