fbpx

Tallinn-Narva-Tallinn rongides saab 24.-26. septembrini eesti keelt õppida

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja kuulutatud eesti keele aasta raames toimub septembri lõpus ülemaailmne eesti keele nädala tähistamine ja selle puhul saab 24.-26. septembrini õppida eesti keelt ka Tallinn-Narva-Tallinn rongides.

Integratsiooni Sihtasutuse Narva eesti keele maja juhataja Margarita Källo sõnul on keeleõppe jaoks Elroni rongid oma ruumikusega suurepärane alternatiiv tavapärasele klassiruumile. “Keelerongi väljumistel toimub eesti keele õpe vastavalt tähistatud vaguniosas, kuhu on oodatud kõik soovijad. Meie kogenud keeleõpetajad on osalejatele ette valmistanud lõbusad ja harivad tegevused, millest saavad osa võtta erineva eesti keele oskusega õppurid – seega, kõik on oodatud!” rõhutas Källo.

Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuhi sõnul on Elroni reisijate tagasiside näidanud, et rongisõidu aega kasutatakse sageli nii töö- kui õppetegevuseks, mistõttu sobib keelerongi projekt kindlasti paljudele reisijatele ka Tallinna-Narva-Tallinna liinil. “Loodame, et keelerong annab reisijatele uusi ideid ja põhjuseid, miks ühendada rongisõit eesti keele õppega ja keeleoskuse täiendamisega,” sõnas Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Mariis Adamberg.

Keeleõpe toimub 24.-26. septembril Tallinnast kell 11.41 väljuval Narva ekspressreisil ning Narvast kell 14.22 startival tavareisil.

Eesti keele rongi liikumisele annavad hoogu Haridus- ja Teadusministeerium, Integratsiooni Sihtasutus ja Elron.

 

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded