fbpx

Tallinlaste tasuta sõiduvõimalust on pikendatud 31.märtsini

tallinna-yhiskaart

Eesti reisirongiliiklust korraldav Elron ja Tallinna linn allkirjastasid 30. detsembril uue lepingu, mille kohaselt katab linn tallinlaste tehtavate rongisõitude maksumuse Tallinna piires. Leping kehtib 1. jaanuarist 31. märtsini 2015.

„Meil on hea meel, et Tallinn koostööd jätkata otsustas. Uue koostöölepingu allkirjastamine aitab kindlasti rongisõitu populariseerida,“ ütles Elroni juhatuse esimees Andrus Ossip. „Linnaliikluse ja ka keskkonnasäästu seisukohast võttes pole rongide ja teiste ühistranspordiliikide omavaheline konkureerimine ja üksteiselt reisijate üle meelitamine kuigi mõistlik ja jätkusuutlik tegevus.“

„Antud lepingu lõplik maht sõltub tallinlaste poolt reaalselt tehtavate reiside hulgast – see jääb hinnanguliselt 350 000 euro ligi. Oleme Tallinna linnaga ka kahepoolselt kinnitanud valmisolekut lepingut ka edaspidi jätkata,“ sõnas Andrus Ossip.

Tallinna linna elanikel on Elroni rongides tasuta sõidu õigus isikustatud Ühiskaardi ning isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart, juhiluba) esitamisel. Tallinlaste tasuta sõidu õigus ei kehti rongi esimeses klassis, ekspressrongides ega väljaspool tsoneeritud ala.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.