fbpx

Sõida rattaga mugavalt

Jalgrattahooaeg on alanud ja rattureid on rongides iga päevaga aina rohkem.
Et rongisõit sujuks mugavalt nii rattaomanikule kui ka kaasreisijatele soovitame jälgida Elroni sõiduplaane, mis annavad infot, millistes rongides on rattaga reisimiseks eeldatavalt rohkem ruumi ning millistel juhtudel soovitame kaaluda mõne teise väljumise kasutamist.

Rattamärgid kuvatakse sõiduplaani otsingus rattamärgi kujul. Rattamärk asub iga reisi juures ja on kas roheline, kollane või punane.

Roheline rattamärk näitab, et rattakohti on reeglina saadaval, kollane, et rattakohti võib nappida. Punasega on märgitud populaarsed reisid, mille puhul rattaga sisenemine ei ole soovitatav. Õige info saamiseks on oluline sisestada ka planeeritava reisi kuupäev.
Kuna tegemist on statistikal põhineva informatsiooniga, siis võib esineda prognoosimatuid olukordi.

Igas rongis on kümne jalgrattahoidjaga C-ala, mille tunneb ära selle järgi, et vaguni uksed on tähistatud jalgrattakleebisega. Jalgratta jaoks ei ole tarvis osta lisapiletit.

Jalgratturite grupid, kellel on plaanis osa oma teekonnast rongiga läbida, peaksid oma reisiplaanidest kindlasti enne teada andma:

Tuletame meelde, et raudtee remonttööde käigus esineb olukordi, kus osaliselt teenindavad reise asendusbussid.
Vabandame ja anname teada, et jalgrattaid ei ole võimalik bussiga transportida. Rattaga reisijatel palume valida reis, mida teenindab täies ulatuses rong.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded