fbpx

Rongiliiklus 4.- 6. juulil toimuva Laulu- ja tantsupeo ajal

0008_IMG_1172

4.- 6. juulil toimub XXVI laulu- ja XIX tantsupidu, mille sellekordne kandev idee kannab nime “Aja puudutus. Puudutuse aeg”.

Läbi selle peo kahe olulise märksõna aeg ja puudutus on laulu- ja tantsupidu seekord erakordselt orgaaniliselt kokku kasvanud juba ideetasandist peale. Laulupeo ideekavandi konkursi võidutöö “Ajalootund” keskendus ennekõike aja tunnetamisele läbi eelkäijate loomingu taasavastamise ning väärtustamise. Tantsupeo ideekavandi konkursi võidutöö “Puudutus” vaatleb aega, kui hindamatut väärtust, et läbi oma puudutuste luua sellist maailma, mida tahaksime oma järeltulijatele jätta.

Elron pakub omapoolselt Laulu- ja tantsupeole akrediteerituile TASUTA SÕITU 1. TSOONI PIIRES ajavahemikul 30.juuni – 6. juuli. Tasuta sõiduõiguse saamiseks tuleb ette näidata randmele kinnitatud sõiduõigust tõestav käepael.

Lisaks pakub Elron 4. ja 5. juulil Laulu- ja tantsupeo külalistele võimaluse nautida pidu pikemalt, andes valitud reisid liinile tavapärasest hiljem. Tallinnast Keila kell 22:35 väljuv rong väljub 00:00, Tallinnast Türile kell 22:20 väljuv rong väljub kell 23:55 ning Tallinnast Aegviitu kell 21:50 väljuv rong väljub kell 23:50.

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.