fbpx

Remonttööd toovad muudatusi Paldiski-, Riisipere- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaani

Alates tuleva nädala kolmapäevast, 10. juulist on muudatusi Keila-, Paldiski-, Riisipere- ja Kloogaranna-suunaliste rongide sõiduplaanis. Alustatakse Keila jaama remonttöödega, alates Keilast on vajalik Paldiski, Riisipere ja Kloogaranna reise teenindada bussidega.

„Kuivõrd remonttööde tõttu ei saa rongid Keila jaamast läbi sõita, saame reisijaid rongidega teenindada üksnes Tallinnast kuni Keilani. Keilast edasi tuleb kasutada asendusbusse,“ ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Tallinna ja Keila vahel oleme püüdnud tagada võimalikult tavapärase liikluse, kuid mõne üksiku rongi peame jätma ka käigust ära – kõik rongid peavad jääma Keilasse, aga rongide seismiseks mõeldud teid ei ole seal kahjuks piisavalt.“

„Palun tähele panna, et osade reiside puhul sõidavad Paldiskisse kaks bussi – üks teeb peatuse kõikides vahepeatustes, teine aga sõidab otse Paldiskisse. Samuti on võimalik, et Keilasse jõudvalt rongilt saab ühe bussiga sõita edasi Riisipere suunas ja teisega Paldiski suunas. Seetõttu palun olla tähelepanelik ja õige bussi valimiseks jälgida bussidel olevaid infosilte.“

Tähelepanelik tuleb olla ka jalgratastega reisijatel – asendusbussi ei saa võtta jalgrattaid.

Asendusbusside peatuskohad märgistatakse Elroni värvides tahvlitega, nende asukohad koos infoga sõiduplaanimuudatuste kohta on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormide infostendidelt, tasuta rongiinfot jagab ööpäevaringne infotelefon 616 0245.

Läänesuuna sõiduplaan 10. juulist – 11. augustini

Arhiiv
Anna tagasiside

Esita küsimus

NB! Elron jätab endale õiguse avaldada teilt saadud teavet oma infokanalites, tagades teie anonüümsuse..
Teie sõnum on saadetud!
Vastame Teile kolme tööpäeva jooksul.
Täname tagasiside eest,
Elron
Saatmisel tekkis viga.
Palun proovige uuesti mõne hetke pärast.
Seaded